1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel TruckersMP Sunucularında Oyuncu Sayısının Azalması

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Lance tarafından 10 Haziran 2020 başlatılmıştır.

TruckersMP Sunucularında Oyuncu Sayısının Azalmasının Nedeni?

1. 110 KM/h Hız Sınırı.

2. Troll Oyuncular.

3. Haksız Banlar.

4. Oyuncuların Oyundan Sıkılması.

5. Oyuncuların TMP'den Memnun Olmayışı.

6. Sunucular Kalabalık Olmadığından Oynamak İstemeyen Oyuncular.

7. Yeni Oyun Sürümüne Uygun Güncellemenin Gelmemesinden.

Birden fazla oya izin veriliyor.
Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. Thema

Thema
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

193
    153
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence güncel sürüme yükseltilmediği için, ben 1.37 güncellemesini bekliyorum ,sürüm düşürmek istemiyorum.

blastear3 ve HandCuff bunu beğendi.
  2. syntax

syntax

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    1.37 sürümüne uyarlanınca server doluluk oranı eskisi gibi olacaktır.

110 hız sınırı gelmesi çok çok iyi oldu. Şikayet eden arkadaşlar arcade serverına girebilir. Sonuçta mal götürüyoruz yarış yapmıyoruz.

110 hız sınırı geldiğinden beri kazalarda ciddi düşüş var. Yıllardır TMP oynuyorum hiç bir zaman hız sınırı yapmadım. 30'luk yolda 30 ile 50'lik yolda 50 ile giden biriyim. Oyunun zevki burada bence. Konvoy yaptığım zaman kaza riski sıfıra iniyor. Aceleye gerek yok açıyorum muziğimi sakin sakin gidiyorum, ara ara çekiyorum dinlenme alanına sigaramı içip geliyorum yoluma devam ediyorum. Ortalama 2-2.5 saat sürüyor ama aldığım haz inanılmaz.

3. GrandLion

GrandLion
    Plaka

29
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Son paragrafımı okumamışsınız sanıyorum bu kadar sitem ettiğinize göre;

"Yani sonuç olarak o yazıda da kendilerini övmüşler, ETS2 single bir oyun ama biz bunu senelerdir yapıyoruz bunu da unutmayın falan filan evet biraz haklılar TMP'yi karalamak istemeyiz ancak güncellemeyi halen getiremiyor olmaları çok can sıkıcı. Umarım en yakın zamanda (OYUNCULARIN HEVESİ KAÇMADAN) güncelleme gelir, biz de yeni modifiyeli Volvo'larımızla Promods 2.46'da Kirkenes Madeninde vs. kalabalık ortamlarda gezeriz..."

Ayrıca;

demişsiniz, o konuda da komple oyun motorunun artık değişmesi gerektiğini düşünüyorum, bunu bekliyorum. 2012 yapımlı bir oyun çünkü halen aktif milyonlarca oyuncuya sahip.

4. ByMert35

ByMert35
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

36
    42
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben Şahsen Sürüm Yükseltip Sürüm İndirmekle Uğraşmamak İçin TMP Nin 1.37 Getirmesini Bekliyorum

5. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Forumdaş ne sitem edeceğim tmp babamın oğlu değil gerekti zaman tmp yi yerin dibinede sokuyorum ama kodlama ile uğraşmayan insanlara yapılan şey kolaymış gibi geliyor bazen. 6. madde de bahane üretip geciktirmesinden duyduğun rahatsızlığı dile getirmişsin bende sana bu işin kolay olmadığını bug sız bir sürüm çıkarmak istediklerini anlatmaya çalıştım. Ayrıca kendilerini övmeye sonuna kadar hakları var sonuçta mp tabanı olmayan oyuna mp mod getirdiler bende olsam boşboğaz gibi her fırsatta övünürdüm.

UlasCaNN bunu beğendi.
  6. GrandLion

GrandLion
    Plaka

29
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Öyle de yapıyorsun zaten :D Kodlama ile uğraşacak boş vaktim yok kusura bakma ancak senden eğitim falan isteyen olmadı gelmişsin bir önceki mesajında bu işleri kolay zannetmeyin, bu işler şöyle zor böyle uğraşlı vs.
    Bunlar değil konumuz, ana konudan saptırmışsın tüm mesajın boyunca. Ben oyuncu sayısındaki azalmayı geciken ve gelmeyen güncellemeden olduğunu söyledim. Bu kadar! TMP'ye sövme konusu açmadım :D

Aptala anlatır gibi ingilizcesini yazıp türkçesi bu demeler, konuyu yüzeysel olarak anlatıyorum bak ses motoru böyle böyle eğitim vermeler falan. Bilgini kendine saklamalısın. Ben de yılllardır bu forumdayım ancak sizin tarzınızdaki kullanıcılar yüzünden aktif değilim işte. Burada yıllar sonra bi konuya uğraştım mesaj yazdım pişman oldum.
    Sana iyi kodlamalar "forumdaş", boş vaktini iyi değerlendir. Benimle forum vb. şekilde de muhattaba girmezsen sevinirim. Karşında 25 yaşında adam var 10 yaşında çocuk değil. Foruma boşuna koymamışlar yaşları avatarın altına.

İyi forumlar forumdaşlar :')

7. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Okuduklarınızı anlamamış gibisiniz sanki. Yazdığınız bu cevaba üzüldüm doğusu.

Hakketmeyen bir arkadaşımıza neler söylemişsiniz. Üstelik o sakince tekrar anlatmaya çalışmış.. :(

hackvita ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  8. Tahsin Dede

Tahsin Dede
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

159
    28
    80
    Kat_PW veya MWL4 söylüyelim de bir fiyat belirlesinler ya alıcınız burada benden daha iyi kimse yönetemez be yada ortak ta oluruz hiç sıkıntı değil yeterki bana Project Manager bunu bana versinler köşeyi dönerler ağalar boşuna burada yazmayalım satın bana KAT_PW adamsın TruckersMP sat bana ya yorulma

9. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Reis sen el at ya bi TMP'ye he bence düzeltirsin aga. Bi çekidüzen versinler dimi ya bence sen geçersen TMP'nin başına kesinlikle düzeltirsin ya he

EmreG ve hoca33 2 bunu beğendi.
  10. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Peki kardeş yazmadım say sana pek laftan anlayacak birene benzemiyorsun sana birşey anlatmaya çalışanda suç sen tartışma kültürünü anlayana kadarda pasif kal forumlarda iyi çalışmalar sanada.

Lance, hoca33 2, UlasCaNN ve 1 kişi daha bunu beğendi.