1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Çift Dorse İle Her Yerde İş Bulma

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Redox tarafından 10 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Redox

Redox
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    6
    0
    30
    Scania
    Çift Dorse İle Avrupada İtalyada Fransada vs gibi ülkelerde yük alarak gezmek istiyorum.Singleplayerde bu olay oluyor ama mp girdiğimde bozuluyor.Mod sayesinde yapıyorum singleplayerde de modsuz şekilde mp de nasıl yapabilirim.Teşekkürler.

2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bildiğim kadarıyla çözümü olmayabilir. Çünkü İtalya'da bugün oynadım. Fransayı bilmiyorum da, İtalya'da yollar biraz dardı bu yüzden çift dorse oralarda çok sıkıntı yaratma ihtimali var. Bende denemek istiyordum ama yollarda çok sıkıntı yaşayabiliriz.

3. gokkayahan

gokkayahan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    8
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    çift dorseyle italya fransada mpde iş bulmayı başarsan dahi bunu normal yollarla yapmadığın için, ek olarak (tahminimce) zaten müsait olmadığı için italya ve fransada çift dorse bulundurman da ban sebebi olabilir

4. kayserispor

kayserispor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    Onun modu yoktur muhtemelen. Zaten Çift dorseye Multiplayer'da yük bulmak o kadar kolay değil.

5. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benimde en çok sinir olduğum olaylardan biridir bu modsuz şekilde oyun izin vermediği için yapılabilecek bir şey yok maalesef :/

6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    HTC ile mp de heryerde gezebiliyorsanız size tüm ülkelerde nasıl yük alacağınızı anlatayım.

hoca33 2 bunu beğendi.
  7. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Anlatır mısınız ? Tek dorse alınca zevk vermiyor da

8. Redox

Redox
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    6
    0
    30
    Scania
    Anlatırsan seviniriz

9. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kayıt düzenleme biliyorsanız en basit iş dorsenin yük cinsini değiştirmektir. Standart dingil hct veya double dorse satın alın. Hızlı kayıt alıp kaydı açın:

*ctrl+f ile trailer_def.scs.box.hct aratın karşınıza aşağıdaki satır çıkar;

source_name: "trailer_def.scs.box.hct_3_2_3.curtain"

*
    ctrl+f ile trailer_def.scs.box.double aratın double dorsenin satırı çıkar;

source_name: "trailer_def.scs.box.double_3_3.curtain"

*Bu satırlarda tırnak içinde yazan kısım dorsenin yük tanımını içerir bunu başka dorsenin source_name kısmı ile değiştirirseniz artık hct veya double dorsenizle o yükü taşırsınız misal düz perdeli ile değiştirelim yeni hali (kırmızı kısım perdelinin kodu) ;

source_name: "trailer_def.scs.box.single_3.curtain"

*Değişiklikleri kaydedip oyunda hızlı kayda dönün, bu dorseye tanımlı yükler artık düz perdeli dorseye tanımlı yükler olur aşağı kısma diğer dorselerin kodlarını koyuyorum dilediğinizi yapıştırabilirsiniz;

Kod:
    En yaygın yük cinsleri. Her ülkede çıkar ama tonajı düşük olur hct ve double a uygulayabilirsiniz;

source_name: "trailer_def.scs.box.single_3.curtain"                   3 dingil perdeli
    source_name: "trailer_def.scs.box.single_3.reefer"                     3 dingil soğutuculu
    source_name: "trailer_def.scs.box.single_3.insulated"                3 dingil yalıtımlı
    source_name: "trailer_def.scs.box.single_3.dryvan"                   3 dingil  kuru yük
    Kod:
    Tonajı ağır olması için hct ye aşağıdakileri uygulayabilirsiniz Almanya, İskandinavya ve Hollanda da hct dorseye double yük çıkarabilirsiniz;

source_name: "trailer_def.scs.box.double_3_3.curtain"                çift perdeli
     source_name: "trailer_def.scs.box.double_3_3.reefer"                 çift soğutuculu
     source_name: "trailer_def.scs.box.double_3_3.insulated"            çift yalıtımlı
     source_name: "trailer_def.scs.box.double_3_3.dryvan"                çift kuru yük

Son düzenleme: 24 Nisan 2020
    TheKingTR ve hoca33 2 bunu beğendi.
  10. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam merhaba. Ben bunu yapmak istiyorum da şimdi ama yapamadım. Yani o yazdığınız kodların hangi satıra yazılacağını bulamıyorum çünkü birden fazla aynı kod var. bayağı 10 15 tane çıkıyor. Çift dorse yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ? Biraz daha açık yazabilir misiniz acaba ? @hackvita acaba bi bakabilir misin ?

Son düzenleme: 3 Haziran 2020
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.