1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Araç Listesinde Görünen Modu Alamıyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Haydut67 tarafından 31 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Haydut67

Haydut67
    Kayıtlı Kullanıcı

36
    10
    4
    0
    Merhabalar. Arac listesinde gozuken bir araci hicbir bayii de bulamiyorum. Ornegin kenwort phantom modunu attim , listede gozukuyor ama bayiilerde bulamadim . Yardim edermisiniz ?

2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bazen mod bayisinde çıkıyor. Oraya baktınız mı veya modun sürümü oyun sürümünü destekliyor mu ?

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. Haydut67

Haydut67
    Kayıtlı Kullanıcı

36
    10
    4
    0
    Mod bayiisinde cikmadi . Mod ets2 1.30 surumuyle uyumlu.

4. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Araç listesinde görünmesinin sebebi, Kenworth The Phantom 1.0r.scs dosyasında bulunan def\vehicle\truck\hotw9 dizinindeki data.sii dosyasındaki bilgilerin oyun tarafından okunması.

- Yine aynı dosya içerisindeki def\vehicle\truck_dealer-\kenworth dizininde bulunan kenworth_0.hotw9.sii isimli dosyada ve def\vehicle\truck_dealer\daf dizinindeki daf_7.sii dosyasında yapılacak ufak değişikliklele, aracı mod bayiinde ve DAF satıcısında göstermek mümkün.

Tüm bunlara rağmen aracı satın alıp sürmek istediğinizde (ETS 2 v1.37 sürümlü) oyundan atıyor. Yapımcısı yaklaşık 2 sene önce aracı artık güncellemeyeceğini belirtmiş. Birçok yerde v2.0 olarak sunulmuş ama hepsi sahte (fake). Mod sürümü v1.0 da kalmış.

Kendi hesabıma, bu haliyle uğraşmaya değmez olarak gördüğüm bir mod. (Sizin istediğiniz çözümü yazamadım çünkü bulamadım. Kusura bakmayın.) :)

Esenlikler dilerim.

5. Haydut67

Haydut67
    Kayıtlı Kullanıcı

36
    10
    4
    0
    Anladim. Tesekkur ederim. Esenlikler dilerim.

hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.