1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Ets 2 Askıya Alındı Hatası

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Memur34 tarafından 27 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Merhaba arkadaşlar. Ets 2 den çıkma tuşuna basıyorum ve bir süre ekran takılı kalıyor görev yöneticisine baktım ve "Askıya Alındı" yazıyor. Bunun bir çözümü var mı?

2. Uorku

Uorku
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ETS 2 ye tıkla sonra da orda görevi sonlandır var ona bas bekle eğer olmazsa yavaş yavaş bas eminim olucaktır.

3. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Kardeşim onu yapmayı bende biliyorum o sorun neden oluyor diye soruyorum. Fotoğrafa bakıp yorum yapmayın lütfen.

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bilindik sorunlardan, belirli bir çözümü yok. Şimdilik görev yöneticisinden kapatın uzun süre bekleyince mutlaka kapatıyor. Temel problem oyundan çıkarken map, dlc, mod, pluginleri çıkaramaması. Bende araştırmaktayım çözüm bulursam buraya eklerim.

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili

dostum anladigim kadariyla bu tarz islemler genelde hangi oyun olursa olsun oyun kapanmiyor ya acik kaliyor ya yanit vermiyor yada askiya alindi diyor google den malware bytes indirip trojan tarayip temizleyip tekrar deneyin sonucu bildirin genelde trojan dan yapa biliyor iyi forumlar

6. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Bilgisayarımda hali hazırda zaten bir virüs programı var bilgisayarımda da herhangi bir virüs yok.

7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun, kaynak dosyaları teker teker bağlıyor oyuna başlarken, çıkarken de teker teker söküyor (mount/unmount). HDD kaynaklı sorun olabilir, dosya işlemede sıkıntı çıkarıyor olabilir. Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\game.log dosyasının içine bakmakta yarar var. Resimden gördüğüm kadarıyla hem Ram hem de Disk yüksek kapasiteyle çalışıyor görünüyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.