1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel World of Trucks Görevleri

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve furkan4650 tarafından 28 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Harita genişleme veya güncelleme nasıl olurdu?

1. 1. Dediğin daha güzel olurdu

2. 2. Seçenek daha güzel olurdu

3. 2 side güzel olmaz böyle devam etsin

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. furkan4650

furkan4650
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Malum World of Trucks taşıma eventleri veriyor.Benim aklıma şöyle birşey geldi. Belirli bir sınır konsa mesela asfalt malzemeleri taş bloklar vs taşıdık yerine ulaştırdık bir sefer sayısı hedefi belirlensin onları haritanın uçlarına doğru Taşısak sonra hedef sayı tamamlanınca Bir güncelleme ile az da olsa harita genişleme gelse daha güzel olmazmıydı.Veya Malum bir aralar genel harita yenileniyordu. Biz bir yerden biryere malzemeleri taşısak daha sonra Güncelleme ile harita yenileme olsa nasıl olurdu.Sizce 1. Dediğimmi güzel olurdu 2. Mi iyi forumlar :)

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence direk scs mp getirsin yapacaksa. Bu wot işi boş iş. Sanal şirket siteleri ve eklentileri truckbooks gibi bu işi çok daha iyi yapıyor en azından vizyonları var. Geliştiriciler vanilyalı dondurmadan başka birşey yapamıyor oda çok tuzlu oluyor. Yazık oyunun potansiyelini harcıyorlar yıllardır.
    Ayrıca german rebuild öncesi böyle bir etkinlik yaptılar ama sizin gibi teferruatlı ve gerçekçi düşünmediler elma armut taşıyarak Almanya haritasını hep birlikte yeniledik asfalt armuttan yapılıyor sonuçta :P

Razor3214, hoca33 2 ve furkan4650 bunu beğendi.
  3. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    O dediğinde güzel ama böyle şeyler olsa hem daha çok wot a rağbet olur birde taşımanın bir mükafati gibi :D

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence harita güncellenmeli. Promodsa giremeyen oyuncular için şöyle zorlu yollar yapmaları lazım bence.

furkan4650 bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    SCS bu satış rakamlarını beklemiyordu ki. Şu ana kadar, oyun alanların belkide %60 belki %70'i oyunu almazdı MP olmasa. Ben oyunu hep korsan oynadım, satın alışım MP üzerinden oynayabilmek içindi. Yoksa, ben MP başlayacağım zamanlarda oyundan sıkılmaya başlamıştım bile. Sırf karakterimin tüm özellikleri açılana kadar oynayıp bırakmayı planlıyordum.

SCS bu rakamları beklemediği için oyun sönük kaldı, artık Rockstar Games mantığına doğru gidiyorlar: "Arada bir oyuncuların gazını alacak şeyler verelim, nasılsa oynuyorlar hala, arada satış yapacak DLC de ekledik mi bizi uzun yıllar götürür."

Potansiyeli artık harcanacak bir şeyi kalmadı yani. Eğer SCS kendi dahili MP özelliğini getirirse, satış rakamları artar, yoksa millet (kurallarını seven sevmeyen diye ayırmadan söyleyim) artık pek eğlenmiyor oyundan. Banlanıp banlanıp oyun alanlarda da azalma olacaktır/oluyor.

Son düzenleme: 29 Mayıs 2020
    furkan4650 ve hackvita bunu beğendi.
  6. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Guzel fikir neden getiriiyor acaba mp onu anlamış değilim tmp ile ortaklık yapsınlar tmp yi onlar devam ettirsinler scs sadece destegini versin

7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunun bir sürü alanında değişiklik yapılmalı, onların işine geliyor ayrı ekip.

furkan4650 bunu beğendi.