1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS 2 oynarken 3 sn kasması

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Truck59 tarafından 27 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Truck59

Truck59
    Kayıtlı Kullanıcı

69
    33
    11
    0
    benim pc nasıl rica etsem bakarmısınız iyi bir pc mi özelliklerini atmıştım :tbs:

2. Eagle Vision

Eagle Vision
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    333
    234
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ekran kartı modelini tam bilmediğine göre en iyisi driver booster programını kullanman. Güncellemeden sonra sorun hala devam ediyorsa,oyun içi ayarlardan dikey eşitlemeyi açmayı deneyin. Bir ara bende de fps drop oluyordu bu şekilde çözmüştüm.

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. EmRaaHErTüRk

EmRaaHErTüRk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

103
    34
    115
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hdd' niz zayıf ise, oyun otomatik save alırken o esnada kasma yapıyor olabilir. Size bir tavsiye ayarlardan hızlı kayıt tuşunu ayarlayın ve testinizi kendiniz yapın, save alırken kasıyorsa hdd kaynaklıdır.

4. furkan4650

furkan4650
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Cheat engine ile hile yaptınızmı bendede oluyordu vaktinde cheat engine olmayan savede düzeliyordu

hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.