1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi ETS 2'yi Çalıştıramadım

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve mestbdr tarafından 26 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mestbdr

mestbdr
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    0
    15
    en son güncellemesinden sonra oyunu çalıştıramıyorum her yolu denedim fakat herhangi bir sonuç alamadım başka bir şekilde yardımcı olabilecek var mı ?

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    *Sorunu daha açık yazın sıkıntınız 1.37 güncellemesi sonrası oyuna basıyorum açılmıyor hiç tepki vermiyor mu?
    *Sp mp hangisinde sıkıntı var?
    *Görev yöneticisinden baktınız mı ets 2 işlemlerde gözüküyor mu? Oyunu hangi seçenekle başlatıyorsun OpenGL dx11 gibi?
    *Belgelerim/ets2 klasörü içinde game.log dosyası var değiştirilme tarihine bakın her oyun açılırken resetlenip yeni kayıt tutar bu dosya kayıt oluşturuluyor mu?

Sorunu daha açıklayıcı yazar ve detay sunarsan sana yardımcı olmamız kolaylaşır.

hoca33 2, mestbdr ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. mestbdr

mestbdr
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    0
    15
    Son güncelleme 1,37 sanırım oyun şuanda en güncel halinde görev yöneticisinde gözükmüyor başlıyor görünüyor fakat kapanıyor sonrasında da yöneticide oyuna dair bir iz kalmıyor oyunu direkt olarak ets 2 oyna diye en üst seçenekten başlatıyorum ve game.log dosyası en son girdiğim tarihte kayıt tutmuş

4. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şuan girmeye çalıştığında bugün tarihli game.log oluşturursa burada paylaş.

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. mestbdr

mestbdr
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    0
    15
    Aynı şekilde problem devam ediyor

6. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İki ihtimal var ilki kuvvetle muhtemel Steam 1.37 ye güncellerken eksik dosya indirdi kütüphaneden oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı deneyebilirsin eksikse en az 1 gb veri indirir durduk yere
    Bazen açacak profil olmayınca intro ekranından sonra gelen profil seçim penceresi hata veriyor profilinde steam cloud işaretlimiydi belgelerim/ets2 klasörüne bak steam_profiles klasörü içinde dosya varsa profil cloud yedeklidir başlatma sorunlarıyla ilgili çözüm yolu var.
    Birde 1.36 da kullandığın modlardan biri oyun açılmadan crash veriyor olabilirmiş bunu scs nin forumunda okudum ne alakaysa bana mantıklı gelmedi yinede mod klasörünü komple kes masaüstüne çekip yedekle

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. mestbdr

mestbdr
    Kayıtlı Kullanıcı

30
    4
    0
    15
    kullanmış olduğum bütün kopyalama yaptım fakat şöyle bir durum var bahsetmiş olduğun steam profiles klasörü boş

8. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Boşsa cloud kapalıdır sıkıntı yok modları kopyalayıp sil dene. Eklenti kullanıyorsan onlarıda kes yedekle ets2 nin kurulu olduğu dizinde bin klasörünün içinde eklenti varsa plugin klasörü vardır onuda kaldırıp deneyebilirsin hiçbiri olmaz ise geriye birtek temiz kurulum veya dosya bütünlüğünü doğrulama kalıyor

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. RUSHBNOOB

RUSHBNOOB
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

26
    2
    1
    30
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu sorun sadece ETS'de değil diğer tüm oyunlarda oluşan bir problem çözümü ise temiz kurulum.

10. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu klasör var mı kontrol et:

Burada xxxxxx kısmında rastgele rakamlar ve harfler olan bir klasör olacak (muhtemelen tek odur), aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ise senin kullanıcı adının ETS2 için kodlanmış hali, o da rastgele rakam ve harflerden oluşur. Eğer 64bit değilse sistem Program Files (x86) yerine Program Files olur orada.

Ayrıca, Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\ içinde olan game.crash ve game.log dosyalarının içine bakmakta yarar var.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.