1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyun İndirimleri ve Fırsatları [Ana Konu]

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Oguzmedia tarafından 6 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ama belli olmaz belki de yaz indirimine kadar zamlanır indirimde bundan daha yüksek fiyat olabilir ama düşük ihtimal

2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şuanda en ucuzu bu olması lazım. Yaz indirimleri daha başlamadı ama Black Sea DLC neden bu kadar az iniyor bilmiyorum. Diğerleri en ucuz fiyatta.

Bende yaz almıştım. Yaz indirimlerinde. Ama daha fazla ineceğini düşünmüyorum. Fransa ve İtalyayı zaten en düşük 10,50 tl olarak gördüm. Ets 2 de şuan normal fiyatında. Dediğim gibi sadece Black Sea DLC'si yok bende onun sebebide çok fazla indirim yapmıyorlar onda.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 26 Mayıs 2020
  3. BLasTeaR

BLasTeaR

34
    170
    446
    235
    Scania
    TruckersMP Profili

Dün ProMods için forumdan birisinin yorumunu görüp Map Booster'ı almak daha mantıklı demişti (eski bir yorumdu ve indirimsizken gördüm)
    Fiyatı da 162 ₺'den 137,70 ₺'ydi ve bir şekilde aldım ama yine ProMods'a giremedim nedense dedim herhalde Road to the Black Sea de lazım (duyuru kısmında BL_Sea yazıyordu) o sanıp bakayım dedim biraz pahalı deyip Yaz İndirimlerini bekleyeyim en iyisi deyip ETS2'ye girip az takıldım ve Steam'den gelen mail'i gördüm. aman Allah'ım TR DLC'si indirime düşmüş :D hemen aldım. (diğerlerine bakmak aklıma gelmemişti)
    Sonra sabah uyandığımda bir baktım tüm DLC'lere indirim gelmiş. 137.70₺'ye aldığım paket şuan 47,92₺'ye düşmüş, bu kadar şansız olur mu insan ya! Ben paketi alalı birkaç saat olmuştu. Hatta aldım sonra oyuna girip birkaç saat oynadım ve sonra mail geldi (toplasan 4 saat yoktur)
    Hemen paketi iade ettim .
    89.78₺ arada fark var. Benim duruma düşenler varsa iptal edip iade edebilirler.

pf. 2 saati aştığımdan iade etmiyorlar.!
    Ama ben aldıktan sonra birkaç saat içinde indirime girmiş, bu haksızlık değil mi. :^
    Destek kısmında "Benden yanlış miktarda ödeme alındı" başlığı altında durumu izah etsem iade kabul ederler mi veya ne yapmalıyım?
    Arkadaşlar bu konuda yardımcı olabilir misiniz ??

@Extreme

Son düzenleme: 26 Mayıs 2020
    DaNgEr900, UlasCaNN ve Extreme bunu beğendi.
  4. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Denemekten zarar gelmez. :masum:

UlasCaNN ve BLasTeaR bunu beğendi.
  5. BLasTeaR

BLasTeaR

34
    170
    446
    235
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yazdım bakalım ne olacak.

6. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben bütün map paketleri ve diğer dlc ile beraber ets ve ats yi fulleyeceğim. Yaz indirimlerini beklesemde pek bir zararım olmaz herhalde?

7. Boucher

Boucher
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    10
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dying Light Şuan da indirime girmiş arkadaşlarla oynanacak güzel oyun.

UBerk bunu beğendi.
  8. tathar

tathar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

63
    172
    80
    Mercedes
    TruckersMP Profili
  9. BLasTeaR

BLasTeaR

34
    170
    446
    235
    Scania
    TruckersMP Profili

2 ayrı Yardım talebi açmıştım, birinde 7 saat diğerinde de 8 saat küsür olduğundan iade politika sınırını açtığımdan olmamıştı.
    Sonra yeni yardım talebimi Benden yanlış miktarda ödeme alındı olarak seçtim ve başladım zırlamaya, dedim ürünü aldıktan birkaç saat sonra indirime girdi ve arada 89.78₺ arada fark olduğunu söyledim, ettim baktım 1.5 gün cevap gelmeyince umudu kestim. taa ki dün gece gelen maili görünce sevinçten uçtum :D Vallahi onlara çok teşekkür ederim.

Olur da bu durumu yaşayan olursa 2 saat sınırı, destek talebini üstte yazdığım gibi değiştirin, inanın yardımcı oluyorlar.

xuey-s, DaNgEr900, Kiesza ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  10. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yararlanabilen var mı? Aşağıdaki uyarıyı alıyorum.

Warning: You will not receive the beat-the-average content! Add just ₺ 44.10 more to unlock!

UlasCaNN bunu beğendi.