1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kendi Videomu Kullanarak Ban Yedim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TRollcake tarafından 17 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Boucher

Boucher
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    10
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Gerçekçi açıdan bakarsak da bu kadar işlek bir yolda karşı şeride geçip park etmen çok zor. Gerçekten çok zorunlu kaldıysan oyunu direk kapatıp işini hallettikten sonra oyuna girip ghost modda düzgün bir şekilde yoluna girebilirdin.

Doctor Pikachu ve YunussEmre bunu beğendi.
  2. YunussEmre

YunussEmre
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bahane uyduruyor işte.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  3. TRollcake

TRollcake
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    12
    0
    15
    kısa süreli konuşma için niye oyunu kapatayım adam akıllı müsait bir yere çekip görüşmemi yaptım siz 2 saniyelik işiniz olduğunda oyunu mu kapatıyorsunuz niye bahane uydurayım 50 liralık oyun için
    ilkokul seviyesinde inip sana bir cevap vereceğim sağda bariyer olduğu için solda mecburen durdum ayrıca olayda çarpa yok arkadan gelen arkadaş frene basmak yerine son sürat gelip trafiğe tehlikeye atmasından başka sorun yok

4. YunussEmre

YunussEmre
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adam dümdüz giderken trafiği tehlikeye atıyor? Muhteşem.

5. TRollcake

TRollcake
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    12
    0
    15
    kontrolsüz hız yapıyor frene basmaya bile cürret etmiyor üstüne üstlük karşı ters şeride girip trafiği tehlikeye atıyor

6. Boucher

Boucher
    Plaka

32
    10
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu yorumu karşı şeride park edip yola atlayan söylüyor biraz da kendine bakmalısın. Sadece kendini haklı çıkartmaya çalışma bence.

7. kayserispor

kayserispor
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    İlk ban öldürmez korkma. Şöyle bir 4 veya 5. banı yedikten sonra perma korkusuyla sollama bile yapamıyorsun kendimden biliyorum. Ayrıca ters şeritte durmak her türlü ban sebebidir. Videodan ban yememiş olsaydınız da bir admin sizi görseydi gene banlanırdınız.

Oyunda fren var olmak için var başka bir nedeni yok, oyunda yenisin biraz zaman geçsin sende anlarsın. Şansına adam iyi sollama yapmışta daha kötü bir kaza olmamış. Adam kaşı şerittekine çarpsaydı şu an aldığın cezanın daha fazlasını alabilirdin.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Mayıs 2020
    Erendeha, Doctor Pikachu ve Leno'X bunu beğendi.
  8. MertGULBIL

MertGULBIL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

87
    33
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet ben ters görüşlerde 2 kamerasına alarak arkama bakarak çıkıyorum bazen içerden ayna göstermiyo gelen adamı tam yakın değilse tam

9. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bizim işimiz olduğunda kendi şeridimin tarafında müsait bir boşluk arıyorum. Karşı şeritte boşluk olsa bile kendi şeridimden arıyorum. Birader anlamıyor musun sıkıntı mı var bu bir kural kural kural. Anlamıyorsan söyle o ilkokul çocuğunun da bileceği bir kural karşı şeride geçip park etmez. Adam niye trafiği tehlikeye atsın ? Kendi yolunda gidiyor adam. Kendisi kaza yapmamış. Sen onun önüne atlıyorsun ve adam suçlu oluyor adam trafiği tehlikeye atıyor. Cidden Sorunlusun.

Sen ne tür delisin ya bide adama ters şeritte gidiyor diyosun. Sen ters şeride girip park ediyorsun. Ciddi ciddi senin problemin var.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Mayıs 2020
  10. TRollcake

TRollcake
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    12
    0
    15
    Benım haksız olmamın sebebi o arkadaş farz edelim o arkadaş fren yapıp duruyor bende yoluma devam edeceğim?
    Ben suçsuzum demiyorum ki arkadan gelen araç normal hızında gidip fren yapsa hiçbir problem yok? ben ters şeride keyfimden girmedim ki

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.