1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Düşük fps

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve yasin28a tarafından 12 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. yasin28a

yasin28a
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Selamun aleykum,
    Uzun süredir oyuna girmiyordum, bir haftadır girmeye çalışıyorum. Fakat directx 11de oyun 10 fpsyi geçmiyor. Başlangıçtaki logodan ana menü, sürüş ekranına kadar hep 10 fpsde kalıyor. Düşük yüksek ayar farketmiyor. Openglyi denedim, 40 50 fps alıyorum. Directx 11 ilk çıktığı zamanlar da oynamıştım, böyle bir sorun olmamıştı. Bilgisayar Windows 10, 4 GB ram, AMD hd7670m özelliklerine sahip. Ekran kartı sürücüsünü güncelledim ama bir şey değişmedi. Şimdiden teşekkürler.

2. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aleyküm selam,
    Eğer Opengl de yeterli fps alıyorsanız oyunu Opengl de oynayın çok birşey farketmez. Directx11 konusuna gelince o konuda pek bir fikrim yok. Directx sürümünüzü güncellemeyi deneyin.

Son düzenleme: 12 Mayıs 2020
    yasin28a ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Opengl devam et daha iyi performans alırsın. Ama illaki dx11 diyorsan bilgisayara format at direk çözüm yada ekran kartı driver ını sil geri yükle.

yasin28a ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. yasin28a

yasin28a
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Bazı modlar openglde çalışmıyor o yüzden dx11 gerekir diye düşündüm. Format atmak da istemiyorum.

5. iArknn

iArknn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Config dosyasından dx sürümünü doğrularmısın? Ha birde ets2 başlatma ayarlarını steamden kontrol et.

6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İşletim sistemin ne yada oyunu dx11 ile açıp game.log dosyanı atsana buraya

hoca33 2 bunu beğendi.
  7. yasin28a

yasin28a
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Game.logda dx11le başladığı gözüküyor. Gta 5i de denedim, ayarlardan dx 11 seçince oyun yeniden başlatılacak diyor, başlatınca dx 10 olarak başlıyor. İnternetten araştırdığım kadarıyla ekran kartı sürücüsü ile alakalı bir sorunmuş. Amd 15.5 sürücüleri sorunluymuş galiba. Ama nasıl çözecem bilmiyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.