1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Motor freni çalışmıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve power10 tarafından 5 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    - 1.37 Sürümündeyim.
    - Mod kullanmıyorum
    - Ekonomik modda sürüyorum.

Volvo FH4 yeni kasa 2.74 difransiyelli 12 vites otomatik araç kullanıyorum. Her ne denediysem olmuyor. Son olarakta otomatik motor frenine tik koydum. Yine çalışmıyor.

Steamden oyun dosyalarını karşılaştırdım olmuyor. Başka model ve şanzıman araçları kullandım yine olmuyor. Bir yardım lütfen.

2. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Motor freninin bir özelliği var mı ben ara ara basim diyorum bu ne işe yarıyor diye ama bende çalışıyor bi ses geliyor da ne işe yarıyor bu motor freni ?

3. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Aracı yavaşlatmaya yarıyor ek olarak. Motor devirleniyor , kompresyona biniyor ve çekişi yavaşlatıyor. Bunlar olurken de o o muazzam ses çıkıyor tabii gerçeğine yakın olabildiyse.

Bu sorunu game.loglardan mı nereden nasıl çözcem bilemiyorum.

Tuşlar kendi kendine karıştı. Motor freni kısmına gelirsek arkadaş aynı marka araçla test yaptı motor freni çalışıyor.

Tuşlar kısımını resetledim belki düzelir diye. Bu seferde direksiyondaki tuşun birisi çalışmadı. Yine resetledim. N ' den Auto 2 ye atıyor sonra boşa alıyor. O tuşa başka bir tuş atarsam kornada çalıyor sonra arabayı tekrar boş vitese atıyor. Joystic de 10 olarak geçiyor. Bütün hepsine baktım yok. Bug mudur nedir böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Mayıs 2020
    hoca33 2 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  4. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yanıtınız için teşekkür ederim.

5. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam sen ilgili profilin içindeki control.sii dosyanı masaüstüne yedekleyip bir sil. Sonra oyuna gir bak bakalım çalışıyormu motor freni çalışıyorsa senin kontrol ayarlarından karışmış demektir.

6. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Hepsi çalıştı Ama oyun ayarları reset oldu. Bunu da kurtarmanın bir yolu var mıdır ?

Son düzenleme: 6 Mayıs 2020
  7. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Eski ayarları not almanız veya fotoğrafını çekmeniz gerekiyor, diğer türlü dosyaların içine el atınca nerede sorun çıkaracağı belli olmuyor.

hackvita, mexiumut, power10 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.