1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TruckersMp Hesabına Girememe

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve SagaCek tarafından 3 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. RosEz

RosEz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

12
    3
    85
    Renault
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar,

Ben truckersmp hesabıma 2 Faktörlü Doğrulamayı etkinleştirdim ve sonrasında google authenticatorü unutup sildim. Yedek kodlarla giriş yapmaya çalışıyorum fakat yedek kodlarla giriş yapılamıyor. Bundan 3-4 gün öncesine kadar desteğe steam hesabımla giriş yapıyordum fakat şimdi ise o kodu girmeden desteğe bile giriş yapamıyorum. Ama oyuna girebiliyorum. LÜTFEN YARDIM EDİN TruckersMP HESABIMA ERİŞEMİYORUM !

Arkadaşlar buraya yazmayı unutmuşum fakat desteğe steam hesabımla giriş yaparken bundan 2 hafta öncesinde 1 ticket yolladım geri dönüş yapılmadı geçen hafta bir kez daha yolladım yine geri dönüş yapılmadı

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Mayıs 2020
  2. ali2419

ali2419
    Plaka

145
    26
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Truckersmp hesabını kurtarmak için truckersmpye ticket atmalısın steam destek ile işin yok steame giriş yapabiliyorsan.Ayrıcada 2 faktörlü bana gereksiz geliyor truckersmpde.

3. RosEz

RosEz

12
    3
    85
    Renault
    TruckersMP Profili
    hocam çok haklısınız fakat ticket atamıyorum he bu arada 2fa yı merak edip açmıştım

4. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    38 KAYSERİLİ 38 ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  5. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.