1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS2'de Profili Sıfırdan Kasmak

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ZenciMusa tarafından 30 Nisan 2020 başlatılmıştır.

1. ZenciMusa

ZenciMusa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

15
    4
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet arkadaşlar hilesiz para hilesi ufacık arttırmadan level hilesi 1 tp arttırmadan daha güzel bankadan kredi çekmeden daha rahat oynanacağını anladım daha keyifliymiş böyle

2. furkan4650

furkan4650
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yani?

3. ZenciMusa

ZenciMusa
    Plaka

15
    4
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    tavsiye ediyorum anlamında bir post açtım güzel kardeşim. anlamadıysan kendi sorunun

4. Expert Murderer

Expert Murderer

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kesinlikle fakat multiplayerde maalesef bu böyle olamıyor başkaları tarafından çok fazla çarptıkları için fakat singlede modlarla gerçekten sarıyor.

ZenciMusa bunu beğendi.
  5. Furkan2306

Furkan2306

26
    13
    10
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeş ben multiplayer' da kariyer yaptım :)şuan 25 seviye ustayım kalabalık yerlere girmedim illaki çarpan oldu ama ilerledim kredi çektim borcum var kendi şoförlerim var. İyi yani daha zevkli oluyor :)

6. Expert Murderer

Expert Murderer

108
    44
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kalabalık olmayan yerlerde evet çok fazla sorun çekmezsin ama açıkcası kalabalık olmayan yerlerde oynamayacaksam eğer online girmemin benim için bir anlamı yok single girerim bir sürü mod indiririm daha fazla zevk alırım bu benim düşüncem tabi :)

7. syntax

syntax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Hilesiz oyundan aldığın haz daha fazla fakat kendine ait tırın olmayınca MP'de teslimatlar boş çıkıyordu. 100 bin Euro para hilesi ile kendime başlangıç paketli tır alıyorum o kadar. Uyuyarak ya da F7 çekince teslimatlar geri geliyordu.