1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Mack Anthem® Geldi!

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 28 Nisan 2020 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Bir Amerikan efsanesini keşfetme zamanı.ATS için yepyeni Mack Anthem® artık çeşitli özelleştirme seçenekleriyle yerel oyun içi bayinizden satın alınabilir.​

Mack’in 117 yıllık tarihindeki en önemli yeni tırlardan biri olan Anthem, en son yeniliklerini bir asırdan fazla tır yapımı deneyimiyle birleştiriyor.Mack Anthem'in cesur ve sağlam dış cephesi, diğer tırlara oranla yolda öne çıkmasını sağlar ve sürücü düşünülerek tasarlanmıştır.​

Oyunumuzdaki sanal uygulama, 12 şasi varyantı, 6 motor varyasyonu, 14 şanzıman, 3 farklı kabin tipi ve çok çeşitli ayarlama aksesuarları dahil olmak üzere geniş bir yapılandırma dizisini içerir; marşın uzun, kısa, büyük veya küçük her işe hazır olacağından emin olabilirsiniz.​

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Bu efsanevi tırı ATS'nin sanal yollarına getirmek 3 üst düzey tasarımcınındır; her biri aracı yaratmanın farklı bir bölümüne adanmış; iç model, dış model ve uygulanabilecek çeşitli boya işleri için bir tasarımcıdır.Mack Trucks ekibi sayesinde, bu ikonik tırın 1:1 yüksek kaliteli bir modelini oluşturmamıza izin veren çok ayrıntılı veriler sağlandı.Cömertlikleri ve işbirlikleri, bu projenin bugün olduğu yere ilerlemesine izin verdi.​

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Mack Anthem®, her ATS sahibi için ücretsiz bir DLC eklentisi olarak gelir.Bu yeni eklentiyi kitaplığınıza almak için Steam İstemcinizde en son güncellemeyi bulun.​

2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Scs çok güzel bir iş çıkarmış yine. Her zamanki gibi yine ücretsiz sunuldu.

her fırsatta scs'yi paragöz diye eleştirenlere rağmen yine de çok kapsamlı güncellemeleri, üst kalite yeni çekicileri oyuna bedava eklemeye devam ediyorlar. Bugün train simulatorun dlc'leri neredeyse 10.000 dolar tutuyor, fernbus simulator gibi kalite olarak ets ve ats'nin yanından geçemeyecek bir oyunun kendi ateş pahası üstelik her araç için tonca para dökmek gerekiyor. Scs'nin içeriklerine ödediğim hiçbir kuruş için asla pişman olmadım.

Yarın scs herhangi bir fiyata dlc çıkarsa ve dlc'yi almadan içeriğini ve ismini göremezsiniz dese ne olduğunu araştırmadan alırım, çünkü ne ödediysem karşılığını alacağımı biliyorum. Umarım yıllar boyu hayatımızda olmaya devam eder scs ve içerikleri.
    Bir de euro coach simulator gelse harika olacak :)

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. SScrack

SScrack
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    1.862
    4.104
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Güncelleme yaptım ancak araç gelmedi şaka gibi :D Bilgisi olan var mı?

UlasCaNN ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    keşfedilmemiş galerilerden mack bayisi olanları keşfetmek gerekiyor. ben vaşington yakima'da buldum bir tane ordan aldım

mito1172, SScrack ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Çekici bayilerini merak edenler için

Pendleton - Oregon
    Sacramento - Kaliforniya
    Yakima - Washington

6. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Güzel düşünülmüş bir detay farkettim. Nasıl yeni aldığımız 0 arabalar birkaç kilometre yol yapmış olarak bize geliyorsa oyunda sıfır aldığımız yeni Mack Anthem tırlar da 13 mil yol yapmış olarak geliyor.

7. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
  8. mito1172

mito1172
    Plaka