1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel WOTMP Ailesi Tanışıyor!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve iArknn tarafından 26 Nisan 2020 başlatılmıştır.

1. EM1R

EM1R
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    İsmim Emircan Koçan. 20 yaşındayım ve Bulgaristan göçmeniyim ama Adanalıyım. İktisat bölümünde okumaktayım. Fps ve simülasyon tarzındaki oyunlara ve motorlu araçlara karşı bir ilgim var. 4 yıl önce Mp için buraya gelmiştim hala buradayım ve buralarda olacağım. Herkese iyi oyunlar.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. ByEmirhan

ByEmirhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

597
    163
    160
    Emirhan Çakan 17 yaşındayım Muğla'da yaşıyorum 4 yıldır bu forumdayım ve de ets2 oynuyorum :D

iArknn ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  3. Furkan2306

Furkan2306

26
    13
    10
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Furkan Süngü
    22 yaşındayım Ankarada oturuyorum, Elazığlıyım, yaklaşık bu foruma 2 yıldır kayıtlıyım ama yeni aktif olmaya başladım. 2017'den beri aktif olarak ets2 multiplayer oynuyorum single hiç girmiyorum. Hatta oynadığım tek oyun diyebilirim.

iArknn bunu beğendi.
  4. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben Ege. yaşım 20. Grubun hayaletiyim bilenler vardır. Ne zaman forumda olduğum belli değildir.
    :)...

Son düzenleme: 28 Nisan 2020
    38 KAYSERİLİ 38, Leno'X ve EmreG bunu beğendi.
  5. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Desene bir gece ansızın gelebilirsin :D

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Emirhan kurt yaşım 19

7. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Halil İbrahim B. 21 Yaşımdayım, Foruma 2015'den beri üyeyim son 2 senedir çok aktif olmasada çekiliş yapıyorum :) bir çok kişi tanıdım iyi ki tanımışım.

Bu biraz heycanlı çocuğun kendinini tanıtması gibi oldu yada ilk buluşmaya giden çocuk gibi anlattık :D

mexiumut ve iArknn bunu beğendi.
  8. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    O değilde sen medya tag ı nasıl aldın? Hani youtube :D

HellorD TV bunu beğendi.
  9. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dora D. 18 yaşımdayım, foruma 2014 yazında katıldım. İlk 1-2 yıl forumda çok aktiftim ama bu aralar pek olamıyorum :^. 2 tane memleketim var denebilir aslen Karslıyım ama ne gittim ne de görebildim. Diğer memleketim sayabileceğim yer de Lüleburgaz, bayağı bi zamanım orada geçti bu sebepten Doğu yerine Trakya insanıyım çevremdekiler de hep söylerler zaten :).

10. Legend1925

Legend1925
    Kayıtlı Kullanıcı

4
    1
    15
    Scania
    Ben ismim Yalın. 21 yaşındayım,İzmirliyim, Öğrenciyim Lojistik okuyorum.Oyun tabi bölümüme örnek oluyor.Yapılan sürüşler hariç :D Foruma 2015 yazında katıldım,bir kaç ay önce hesabım vardı ama yeni hesap açmayı tercih ettim. İlk 2 sene aktiftim. Konvoylarda yeraldım. Foruma katılışımla Ets2 alışım aynı zaman. Mültiplayer'a katkısı olduğu ve kalabalık olduğu için bu foruma katıldım. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. :)