1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Oyun Çok Aşırı Kasıyor!

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve iArknn tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. iArknn

iArknn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Uzun zamandır ( yaklaşık 8 aydır ) oyuna girmiyordum. 2 gün önce bilgisayara format atıp ets2 yi kurdum. Fakat oyun çok fena kasıyor. İşin garibi yapılabilecek en düşük ayarda bile oyun oynanmayacak kadar kötü kasıyor. Bu sorun sadece ETS2 de var. Bu bahsettiğim zaman aralığında oyuna directx güncellemesi falan gelmişti sorun bununla alakalı olabilir mi ? Yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Not:
    • Driver'lar vs. hepsi güncel.
    • Oyun Orjinal Steam Sürümü.
    • En son çıkan Resmi sürüm yüklü.
    • Ekran Kartım Sapphıre Atı Radeon HD4350 512MB
    • DDI 10.1 Sürümü (DirectX)

2. Eğinli

Eğinli
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    O ekran kartı ile kasması gayet normal,bende Sapphıre Atı Radeon HD4770 512MB var bütün ayarlar en düşükte içerden 15-25 fps bazı yerlerde 35-40 olduğu oluyor,dün bergene yük götürürken fps 10-11 civarıydı ancak ön tampon 6 kamerası ile daha stabil yapacak bir şey yok ekran kartını değiştirmekten başka bu arada benim aldığım değerler oc yaparak aldığım sonuçlar.

3. kayserispor

kayserispor
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    Bendede kasıyor oyun. Oynanmayacak kadar değilse sıkıntı yapma. 10 FPS ile MP oynadığımı bilirim ben.

4. YunussEmre

YunussEmre
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben 1 fps ile bile oynadım :D duisburg servisinden çıkarken 3 kamerasıyla bile zar zor 3 fps alarak çıkıyodum :D

5. Vita Ricomincia

Vita Ricomincia

1
    3
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yeni pc almanızda fayda var diye düşünüyorum

6. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    1.37 betada mı deniyorsun çünkü bendede 1.37 beta efsane kasıyor

7. iArknn

iArknn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Önceden bu kadar kasma yoktu. 30-35 fps arası oynayabiliyordum. En düşük ayarlarda hiç kasmadan oynuyordum.

Yeni bilgisayar alacak durumum yok.

Nolduysa yeni gelen güncellemelerden ötürü herhalde. Hayır Stabil olan sürümü kullanıyorum.

8. Eğinli

Eğinli
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    Bende oyun ilk çıktığında anakart üzerindeki onboard ile sorunsuz oynuyordum,ama oyun bırak ilk çıktığı zamanı 6 ay öncekinden farklı her güncellemede üzerine birşeyler ekleniyor,ister istemez bu durum oluşuyor.Yapacak bir şey yok ekran kartı almamız gerekiyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.