1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Truckersbook Hakkında Bilgi Verir Misiniz ?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Doctor Pikachu tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar. Truckersbook'u yeni keşfettim. Fakat tam anlayamadım. Şirket oluşturucam. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olur musunuz ?

2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    World of track gibi götürdüğün yükleri detaylı bir şekilde kayda geçen.Ister şahsi ister şirket kurarak ekip olarak çalışarak şirketin istatistik lerine veya yine şahsi istatiklerinin göründüğü bir sistem. 90 - 100 km ile götürürsen kuralcı olarak kategori ye geçiyor (tam adını hatırlamıyorum). 100 km geçtiği an ise ve üzeri yarışcıl kategorisine dahil ediyor.Aylik şirkette isen belli bir km yapman gerek şirketin koyduğu km limitine ulaşman gerek falan filan...
    Pek de zaten sağlıklı değil mesela kaç sefer başıma geldi. 700-800 km lil yük atıyorum teslim ettikten sonra bakıyorum ki 3-5 km yazıyor. Artık kullanmıyorum bende truckersbooku ☕

EM1R ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  3. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende bizim arkadaşlar için kullanıcaktım. 3 kişiyiz, hani bi el altında bir şey olsun diye bi bakayım dedim ama o zaman kendimiz kursak daha iyi oluyor gibi. Teşekkür ederim cevabınız için.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.