1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Multiplayer Modları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve iArknn tarafından 27 Mart 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Tahsin Dede

Tahsin Dede
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

159
    28
    80
    (Seni tekrar üslubunu düzeltmen konusunda uyarıyorum. Cümlelerini düzgün seç) Sen Kimsin Ki Beni Uyarıyorsun
    (Hileyi önlemek için hile yazılmını yapanı uyarması gerekmez. Kendi moduna engelleyici yazılım koyar ve kurallarına da "hile kullanamazsın" yazar. (Sen oyuna girdiğin andan itibaran bu kuralları kabul etmiş sayılırsın. Bunun sonucunda ceza alman senin hatandır. Mesela gerçek hayattan bir örnek vereyim. Allah der ki; Kulum alkol kullanma ceza alırsın. Kul ise dinlemez kullanır. Sonucunda da cezasına katlanır. Kurallar insanın kendisinin ve toplumun sağlığı için vardır.)
    Kuralları Kabul Ederim Oke Bağzı Kurallar Var Mesela (Save Edit Bu Ne Kadar Saçma Kural İster İstediğini Yapar veya Skoda Arabalarının Oyuncularına Vermesi Bunu İnsanlar Kaç Kere Dedi Oyunculara Vermeyin Sadece Yönetim Ekibi Kullansın)
    (Oyunu oynarken fazla bir şey yapmana da gerek yok, basıyorsun gidiyor basıyorsun duruyor. Sadece şeridinde kalman ve etrafına dikkat etmen yeterli. Kendi mp modunu yapabiliyorsan buyur, hodri meydan. Ama başkasının modunda onun koyduğu kuralları eleştirme hakkın yok.)
    Kurallara Eleştirme Hakkım Var Buda Seni İlgilendirmez
    Bu Arda Sen Senin TruckersMP Profiline Baktım Senin Şuan Görevin Değil O Yüzden Bana Karışma Hakkın Yok
    Kendi Multiplayer Modunu Da Yaparım Ama İnsanları Fazla Sıkmam Anladın

2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben bu forumu kullanan bir oyuncuyum ve bu forum da bir toplumdur. Toplumda da iletişimin belli kuralları vardır ki üslup en başta gelir. Yani temiz yazılar, düzgün insanlar görmek istemek benim en doğal hakkımdır.

Save edit için son kural güncellemesiyle birlikte neredeyse her şey serbest oldu. Skoda için ise senin de dediğin gibi herkes istediğini yapar.
    Kuralları eleştirebilirsin ama uymak zorundasın. Evet ben bir yetkili değilim, ama ortada bir yanlış varsa bunu düzeltirim. Forumdaki yetkili kişilerin de senin saçma eleştirilerine cevap vermek gibi bir zorunluluğu yok. Tamam kendi oyununu yap, buna karışan yok. İstediğini yapmakta özgürsün ancak buna insanlara karşı konuşma tarzını düzelterek başlamanı tavsiye ederim.

UlasCaNN ve Phonyang bunu beğendi.
  3. Tahsin Dede

Tahsin Dede
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

159
    28
    80
    Benim Saçma Sapan Konuşmuyorum Oyun İçi Kurallarında Uyarım Benim İnsanlara Karşıda Saygım Var Sonsuz Ama Bi Konu Açılırken O Kişinin Hem Konusunda Hem Kendisinde Küçük Düşürmemek Lazım Anladın Mesela Ben Nasıl Multiplayer Kurulur Dedim Böyle Bir Konu Açtım EE Sen Yöneticilere Diyorsun Ki Şu Konuyu Silin Yaptığın Bence Ayıp Arkadaşım Diyebilirdiniz Ki Şu Şu Şu Yapılması Gerekir Veya Der ki Bak Bu Uzun İş Boşver Dersin Öyle KABACA Değil Nazikçe Bu Oyun İçin Sanki Birbirbilirimi Öldürüryoruz sanki
    Kurallara Uyarım Her Topluluk İçin Zorunludur Ama Aşırı Kural Varsa Bence Bu Topluluk Oyuncu Kaybeder Ve Kaybediyor Zaten Anladın
    Eski Yönetimler Dağıldı Neden İşte Bu Yüzden

4. Phonyang

Phonyang

37
    102
    100
    TruckersMP Profili
    Kurallar bir bütündür, topluluğu düzenini ve disiplinini sağlar.Evet o kadar çok oyuncu kaybediyor ki son 1 ayda sunucuların slot sayısı arttırıldı ;)

Son düzenleme: 28 Mart 2020
  5. iArknn

iArknn
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Admin rica ediyorum konuyu kilitle. Bu ne arkadaşım. Kaç tane yorum var 1 tanesi aradığım cevap, geri kalan tüm mesajlar yok o ona şöyle demiş, yok öbürü diğerine bilmem ne demiş. Varsa var, yoksa yok dersin.. Ne uzatıp tartışma çıkarıyorsunuz ?

@Extreme @Baranonen34

6. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Yeni hesap alıp oyuna devam edebilir arkadaşın

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.