1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Multiplayer Modları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve iArknn tarafından 27 Mart 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. iArknn

iArknn
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

643
    735
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşım truckersmp'den perma ban yemeyi başardı.. onun için yeni bir multiplayer mod'u arıyorum. TruckersMP dışında multiplayer modu var mı ?

2. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    henüz yok

Extreme bunu beğendi.
  3. Tahsin Dede

Tahsin Dede
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

159
    28
    80
    Merhaba Şu An Da Yeni Multiplayer Modu Yok Bende Arıyorum Hatta Bende Yapmayı Düşünüyordum Ama Bağzı Zorluklar Var Ve O Kadar da Zormuş Böyle Modlar Tanıdığım Oyun Geliştirici Arkadaşlarım Olsaydı Bende Yapmayı Düşünürdüm Böyle Adaletsiz Bir Oyun Yönetim Şekli Ve Oyun Kuralları Olamaz Burda Hepimiz Oyuncuyuz Tamam Bağzı Hatalar Yapıyoz Çarpma,Makas,Hile,Uygunsuz Kelime,Kayıt Düzenleme vs vs Yapıyoruz Ama Yasaklamalar Çok Saçma Neyse Kardeşim Olan Olmuş Geçmiş Olsun Sana...

4. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yok ve bu gidişle zor görürüz gibime geliyor :)

5. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bazı hatalar yapıyoruz derken tüm yasakları saymışsın :) Kurallar uymak içindir.

6. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    Kayserili Dostum Evet Haklısın Kurallar Bir Topluluğun Düzenini Sağlamak İçin Vardır Ama Bu Bir Oyun Çok Aşırı Derecede Kurallar Var Hadi Gizlilik Olan Yerler Olursa Mesela Disiplinin Fazla Olduğu Yerlerde Kurallar Olsun Burası Oyun Herkez Hata yapar Önemli Olan Sık Sık Disiplin değil Normal Olsun Burda Hepimiz Arkadaşça Dostça Oynuyoruz Şu Multiplayeri Keşke Birbirimizi Kırmadan Oynuyabilsek Bütün Euro Truck Simulator 2 Türkiye Camiası Olarak Ama Yapamıyoruz Malesef

Madem Burdaki İnsanlar Böyle Bir Moda Meraklıysa Yapmak Yardımcı Olmak İstiyen Varsa Buyursun Biz De Kendimiz Yapalım Hep Yabancılar Yapmasın Bizde Yapalım Madem Türk Oyunları var O Zaman Türk Multiplayer Sunucuları Neden Olmasın Bizde Yapalım Oynuyalım Eğlenelim
    Kimse Demiyor Böyle Yapma Diye Meydan Var Hodri Meydan

7. DesertEagle26

DesertEagle26
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Takdir ettim kardeş, emek harcamışsın, ama buralarda harcanıyorsun xD [​IMG]

Leno'X, TheKingTR ve UlasCaNN bunu beğendi.
  8. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bazı hatalar denilen şeylerin hepsi toplumun huzurunu bozan olaylardır ki hileye ufak hata demek ayrı bir abeslik. Hile diğer oyuncuların hakkına girmektir ve bir oyunda hile yapacaksan, o oyunu oynamanın bir anlamı yok. Sen 6 ban sonucunda akıllanmamışsan sana yeni mp modu da yetmez. O kadar banı yemeyi nasıl başarıyorsunuz onu da anlamış değilim.

DesertEagle26 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. Tahsin Dede

Tahsin Dede

159
    28
    80
    Haklısın Şuanda Ama Hile Mesela Fix (Kapatabilirsiniz) Veya Hile Yaratıp Oyunculara Yansıtmasını Engelleyebilirsiniz Örn: Bir Youtuber veya Oyuncu Hileyi Bir Youtube Yükledi TruckersMP Veya Başka Bir Multiplayer Topluluğu O Kişiyi Uyarabilir Neden Böyle Uyarı Yok
    Bir Diğer Olay isee Bilader (Sen 6 ban sonucunda akıllanmamışsan sana yeni mp modu da yetmez.) Bu Seni İlgilendirmez Sen Multiplayer Personelisin Scs Personeli değilsin
    (O kadar banı yemeyi nasıl başarıyorsunuz onu da anlamış değilim.) Anlamayada Gerek Yok Arkadaşım İsteyen De Kendi Multiplayer Topluluğunu Kendi de kurabilir

10. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Seni tekrar üslubunu düzeltmen konusunda uyarıyorum. Cümlelerini düzgün seç.

Hileyi önlemek için hile yazılımını yapanı uyarması gerekmez. Kendi moduna engelleyici yazılım koyar ve kurallarına da "hile kullanamazsın" yazar. Sen oyuna girdiğin andan itibaran bu kuralları kabul etmiş sayılırsın. Bunun sonucunda ceza alman senin hatandır. Mesela gerçek hayattan bir örnek vereyim. Allah der ki; Kulum alkol kullanma ceza alırsın. Kul ise dinlemez kullanır. Sonucunda da cezasına katlanır. Kurallar insanın kendisinin ve toplumun sağlığı için vardır.

Oyunu oynarken fazla bir şey yapmana da gerek yok, basıyorsun gidiyor basıyorsun duruyor. Sadece şeridinde kalman ve etrafına dikkat etmen yeterli. Kendi mp modunu yapabiliyorsan buyur, hodri meydan. Ama başkasının modunda onun koyduğu kuralları eleştirme hakkın yok.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.