1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji SSD Hakkında

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Leno'X tarafından 25 Mart 2020 başlatılmıştır.

1. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Estağfurullah. PC açılış hızı oldukça artar, yükleme ekranları ve kurulum süreleri azalır. FPS'ye katkısı yoktur ve günümüzde kesinlikle kullanılmalıdır.

Leno'X bunu beğendi.
  2. Sukru Yz

Sukru Yz
    Plaka

602
    2.576
    270
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Herhangi bir model veremeyecegim ama marka olarak Kingston SSD'lerini oneriyorum. Kendi bilgisayarimda da olan bir SSD ve harika is cikartiyor.

3. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    3 4 aydır eşşek kullanıyorum yüklemişim semere gta 5 i csgo yu hiçte sıkıntı yaşamıyorum..

james donkey 240 kullanıyorum incehesaptan aldım orası ucuz

4. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    james donkeyden herkes şikayetcide acaba saglamlarını bi bizmi aldık @Hilalimsin 3 seneyi gececek kullanalı

Hilalimsin bunu beğendi.
  5. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Zaten gereken cevaplar verilmiş ve tavsiyelerde bulunulmuş, ben de birkaç şey eklemek istiyorum. Marka açısından Samsung, her ne kadar biraz pahalı olsa da gerçekten çok performanslı, çok kaliteli SSD'ler üretiyor. Kampanyalardan yararlanıp veya biraz paraya kıyıp Samsung SSD alınması çok iyi olur. Kendi kullandığım 120 GB'lık 750 Evo modelinden oldukça memnunum. Sorunsuz, gayet hızlı ve beklentiyi karşılıyor. 800 ve 900'lü yeni nesil serilerde kalite seviyesini daha da ileri taşıdıklarından hiç şüphe yok. Kesinlikle tavsiye ederim.

Buna ek olarak, SSD'nin hızını gündelik kullanımda birebir hissetmek için okuma-yazma hızlarını değil, IOPS(input/output operations per second) değerlerini göz önünde bulundurmak gerek. Ufak bir araştırmayla bunun ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

6. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bütçen iyiyse samsung pro yada evo modelini tavsiye ederim

7. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Herkese yorumları için teşekkürler.Samsung EVO 860 aldım.Kargoda geliyor.Elime geçine size şahsi yorumlarımı belirticeğim.

EmreG bunu beğendi.
  8. SeBeKu

SeBeKu
    Plaka

31
    54
    41
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    pişman olmaycaksın ;)

Leno'X bunu beğendi.
  9. TASPAR

TASPAR
    Kayıtlı Kullanıcı

38
    9
    3
    30
    DAF
    Şahsen bilgisayar teknik servisiyim. Yazdığınız tüm markaları müşteri tercihine göre kullandım. James Donkey harici bir sorun yaşamadım bugüne kadar. Kendim de Adata ve Kingston kullanıyorum. Hiç te pişman olmadım :)

Samsung RAM VRAM SSD HD konusunda en iyi üretici konumunda şu an için , ama Samsung kullanmadığınız için de ölmezsiniz merak etmeyin :)

Extreme bunu beğendi.