1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Gereksiz ban yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve 07emirergen07 tarafından 19 Mart 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    ban haklı orda solama yasak

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Eğer bu kadar aceleniz varsa, oyunun en kalabalık bölgesine gitmeyin. Muhtemelen dorseniz boş, en yüksek güç üreten motor takılıdır. Dolayısıyla da bu oyunu taşımacılık yapmak için yani oyunun amacına uygun olan şeyi yapmak için oynamıyorsunuz.

3. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Saçmasın, hem yedigin cezaya itiraz ediyorsun, hem de kalıcı ceza aldığını varsayıp yeni hesap açma yönelimindesin, çıkın şu kafadan. İnsan gibi oynayan hiçkimse ban yemez, nerde görülmüş tır ile bağlantı yolunda sollama yapıldığı.
    Daha fazla cevaba bile gerek yok. Konu kilitlenmeli.

xuey-s bunu beğendi.
  4. 07emirergen07

07emirergen07
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    11
    1
    0
    Karşı yol boş orda iki tırın boş boş durmasını bekleyelim kimseye çarpmadık etmedik 4'lü açık solladım, onları beklemeye kalırsak başımıza gelmedik kalmaz zaten.

Kodlamalı tır evet ama herşey usulüne uygun ordaki kişilerin yarısında yük yok zaten burda saçma olan millet 400 ile makas atıyor, Youtube'a koyuyor bişey olmuyor biz burda 10 aracı solladık diye 4 gün ban yedik.

5. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Reckless Driving - Tehlikeli Sürüş, Bu kural yeterlidir sizin için. Orası sollama yapılacak yer değil. BAĞLANTI YOLU

Kiesza bunu beğendi.
  6. Kiesza

Kiesza
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    327
    490
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Euro "Mafia" Truck Sim.

Ben böyle bir konu açmaya utanırım ki zaten ben gereksiz yerlerde sollama yapmam.

7. Skayt93

Skayt93
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sizin gibi trolleri banlatmaktan zevk ve memnuniyet duyarım sayemdede scs zengin olur

xuey-s bunu beğendi.
  8. DesertEagle26

DesertEagle26
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Tırınızı dilediğiniz gibi yapabilirsiniz, benim buradaki yorumum sizin aceleci sürüşünüz içindi. O makas atanların icabına bakıldı zaten ve her yeni hesap aldıklarında onlar da süresiz yasaklanıyor. Tabii ki, bu olayları videoya çekip bakın yeni hesap aldım banlandım diye göstermezler, ama izlediğiniz o makasçıların birden fazla hesaptan banlandığından emin olabilirsiniz. Parası olan hesap alabilir bunu engelleyemeyiz fakat fazla uzun soluklu olamıyor, banlıyoruz.

Ozan Ceylan, TR KAJMERAN ve hoca33 2 bunu beğendi.
  9. 07emirergen07

07emirergen07
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    11
    1
    0
    Trolcu değiliz

10. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan

1.325
    7.769
    255
    Senin kuralları bilen iyi bir şoför olduğunu bilmedikleri için banmamışlar büyük ihtimal.Yoksa tek çizgide kim sollamamış bu zamana kadar.Üstelik Dörtyol ağzı olan bir yerde :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.