1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Korona Virüs Oldum Ne Yapmalıyım ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Oguzmedia tarafından 12 Mart 2020 başlatılmıştır.

1. Bruce Lee

Bruce Lee
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    397
    1.653
    240
    Renault

2. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Nhiye kndırıyosun abi bni şuan hstneden yazyrm..
    Seni bile yerim.

Gerek konuyu raporlayan, gerekse konuya negatif mesaj yazan sevgili forum üyelerimiz. Sağlık ile ilgili bir sorunu olduğunda, temeli tır oyunu olan bir forum üzerinden; 624 mesajın birinde bile türkçeyi bozmayıp hiçbir konuyu tiye almadan düzgün cevaplar veren bir yöneticinin, türkçeyi thürkçeleştirerek yardım istemesine gerçekten ihtimal verebiliyor musunuz?

Ara sırada olsa eğlenmeyi bilen biri değilseniz; lütfen bu konuya mesaj atmayın.

- Ayrıca, korona virüsünden korunma vb. bilgileri paylaşan üyelerimize de teşekkür ediyorum; bir nebzede olsa konuya göz atan kişilerin bilinçlendirilmesinde katkı sağladıkları için.

xuey-s, hackvita, UlasCaNN ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. Scoop

Scoop
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

38
    130
    70
    55
    TruckersMP Profili
    gayet güzel bir konu olmuş bir yandan eğlenceli bir yandan bilinçlendirmek amacıyla açılmış şimdi bu konuya laf edenlere soruyorum... bu forumda neler açıldı örnek tuvaletimi yapamıyorum ne yapmam gerek, üst komşum beni rahatsız ediyor yardım edin,okulda dayak yiyorum yardım edin, altıma sı**ım bez getirin yani oğuz adminin açtığı konumu sizi sinirlendirdi garip

UlasCaNN, Ozan Ceylan ve Oguzmedia bunu beğendi.
  4. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Reis tam imam olacak adamsın be.Kendimi cuma namazı öncesi vaazda gibi hissettim

Oguzmedia, UlasCaNN ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  5. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    @Oguzmedia aaa ama insanların güvenleriyle oynuyorsun aaaa

Oguzmedia bunu beğendi.