1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Bisiklet Alacağım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Aborjin tarafından 12 Mart 2020 başlatılmıştır.

1. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Merhaba arkadaşlar, YÖN AVM den bisiklet alacağımda.
    Sözleşmeyle taksiy yapacağım bunun için sigortalı olmak zorunda mıyım? serbest meslek yapacağım bi süre sonra

Bir de bisikletlerde

MD fren mi daha iyi
    HD fren mi

2. EM1R

EM1R
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hidrolik disk fren daha iyidir. Ama bakımı biraz sıkıntılı, bakımınıda siz yapmayacağınız için en iyi seçenek.
    MTB alacaksınız değil mi?

3. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
  4. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    MTB bisikletim vardı sattım, ilk öncelikle hangi şehirde kullanacaksın bisikleti?

5. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    sakarya

6. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Cevabın İstanbul olsaydı boşuna bisiklete para harcama diyecektim.Bisiklet alacağın yer bir markanın bayisi olmasına dikkat et garanti anca o zaman geçerli sayılır.Benim Salcano NG 750 HD MTB bisikletim vardı. MD fren dağ bisikleti için çok gereksiz bence yol bisikletleri için mantıklı HD frenin bakımı ise hiç zor değil hatta ben hiç bakım yapmadan 1 sene bindim.Arazide kullanıcaksan HD fren kullanmanı öneririm fakat freni düzgün kullanman gerek.Çok fren kullanırsan bisiklet aniden durur kayarsın, az basman lazım ki yavaşlasın çünkü bu fren çok güçlü.

7. EM1R

EM1R
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende 3 senedir mtb kullanıyorum senede bir bakımını yaptırıyorum.
    Hidrolik disk frenin bakımı zor değil demişsiniz de neye dayanarak söylediniz acaba? Kolaydan kastınız balatalar ise tamam.

8. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    https://forum.wotmp.com/konu/para-yardimi.34202/

Borç harç içindemisiniz, yoksa bisiklet alabilecek kadarda borç harç içinde değilmisiniz ? Bi karar verin ona göre bizde bişeyler yapalım :)

UlasCaNN, Razor3214, schilbS ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Evet balatalardan bahsettim, bu arada cidden bu spor pahalı bir spor sadece bisiklet almakla bitmiyor ekipmanlarına ve bakımlarına bir o kadar da para gidiyor bunu düşünerek bisiklet al dostum.

10. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    bisikleti alabilirim 12 - 15 taksitle mekanik disk fren varsa ucuz hidrolik olabilir