1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 2.Banda Perma?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve enesuzun5757 tarafından 5 Mart 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. enesuzun5757

enesuzun5757
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

20
    22
    4
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Herkese selamlar, ben 5 kere ban yiyip akıllandım ve 1.5 yıldır ban yemedim. Banım silindi sanırım rengi felanda değişti, galiba 1 yıl sonra siliniyormuş rengide değişiyormuş banın benimde silindi sadece 1 tanesi kaldı ve 2. banımı 2,3 gün önce yedim Admine söyledim 2 ban bari affetmiyorsan perma verme olmazmı dedim adamda bana bu 6 banın maalesef açamam birisi beni bilgilenidrebilirmi banım silinmesine rağmen 6 banım nasıl oluyor

2. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eskiden banın üzerinden 1 sene geçince o ban sarı oluyordu ve perma ban yemende etkisi olmuyordu şimdi ise saçma bi kural gelmiş sarılar dahil

3. EM1R

EM1R
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Banlar silinmiyor bildiğim kadarıyla. Geçmişiniz peşinizi bırakmıyor maalesef. :)

4. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    2-3 yıldır var olan bir kuraldan dolayı (normal sarı banlar inaktif olur silinmez, göz ardı edilir, fakat history banları inaktif olsa da verilecek ban sürelerinde etkilidir) bu cezanız kalıcı olarak ayarlanmış. Bir an önce oyuna girmek için kuralların okunmadan kabul edilip onaylanmasından dolayı veya kuralların sadece ingilizce gösterilmesinden dolayı ve milletin bunu Türkçe'ye çevirmeye üşenmesinden dolayı bu ayrıntı çoğu zaman kullanıcıların gözden kaçıyor. Ban sebebi hakkında bir yorum yapamayacağım ama maalesef ban süresi doğru.

Daha anlamayanlar var, ban sona erdikten 1 sene sonra banınız hala sarıya döner. Ama bu ban 1 aya, 3 aya uzatılmış bir ban ise, 1 yıl sonra dahi sayılır.

Razor3214 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hocam bişey danışmak istiyorum.multideki profilimi silmek istiyorum. twitch de yayın açan birisiyim.yeni profilimi yayın ismime gore yapmak istiyorum.şuan 2 adet yeşil noktalı geçmisimde banım var. size danışmadan bişey yapmak istemiyorum.bir sıkıntıyla karşılaşırmıyım acaba?

6. TR KAJMERAN

TR KAJMERAN
    Plaka

27
    63
    56
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bildiğim kadarıyla profilini silmene gerek yok suan kullandıgın profilin ismini program yardımı ile değiştirebilrisin hocam.
    Şu videoyu öneririm detaylı anlatmıs profil ismini değiştirmeyi.

7. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Multiplayer profili derken eğer sitedeki profilinizi kastediyorsanız, hesabınızı sildiğinizde ban geçmişi yine aynı şekilde durur fakat tekrar hesap açmak için 2 hafta beklemeniz gerekiyor. Hesabı silmeden de kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz.

Eğer oyundaki profilden kastediyorsanız bu hiçbir şekilde sitedeki hesabınıza etki etmiyor. Profil, save adını değiştirebilen yöntemler yukarıda da bahsedildiği gibi mevcut. Fakat ileriye doğru bu yöntemleri uyguladığınız için sorun yaşamayacağınızın garantisi yok.

TR KAJMERAN bunu beğendi.
  8. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sayın hocam truckmp deki hesabımdan bahsetmiştim. demişsinizki yeni profil acsanızda eski profildeki ban geçmişi durur demişsiniz. yeni profilde neden ban geçmişi oluyor? sıfır dan acılan profilde ban geçmişini anliyamadım. 2hafta beklemek onemli degil .

9. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Hesap silme özelliğinin gelme amacını anlamayıp/anlamak istemeyip banlardan kurtulmak için bunu kullanarak kuralların etrafından dolaşmak mı, hmmm mükemmel.
    Hesap silme özelliğinin gelme amacı hem Avrupa'da hem de Türkiye'de de aktifleşen "Kişisel verilerin korunması kanunu". Bu kanunun uygulanmasında Türkiye ve Avrupa'da birkaç ufak farklılık olsa da ana amaç aynı: kişiler isterlerse sitelerde ve serverlardan hizmet almayı bıraktıklarında bu sitelerde ve serverlarda bulunan verilerinin silinmesini isteyebilirler ki bu şekilde verilerinin kötü amaçlarla kullanılmasını önlemek için ufak bir önlem oluyor. Ancak burada hemen şark kurnazları devreye giriyor ve bütün kuralları hiçe sayıp, ihlal üzerine ihlal yapıp cezalandırılıp sonrasında hesap silerek sanki daha önceki ihlalleri yapan kendisi değilmiş gibi sıfırdan hesap açmaya kalkıyorlar. İşte TruckersMP bu tip şark kurnazlarının tekrar tekrar hesap silip açarak insanların oyun zevkini engellemesinler diye ban cezalarını tutmaya devam ediyor. Bu ban cezaları ile ilgili olan bilgiler de doğrudan erişilebilir bilgiler olmuyor hesap silindiğinde.

Eğinli, Razor3214 ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  10. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaslar
    önce yazdım sonra yazdıgımı sildim.buraya bişey ne sorulur ne bilgi danışılır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.