1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel SCS Multiplayer Modu Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ege1903 tarafından 23 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Sultan Baibars

Sultan Baibars
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    9
    16
    0
    SCS Software kullanıcılardan gelen geri bildirimlere önem vererek ve aynı zamanda da oyunla ilgili istatistikleri de göz önünde bulundurarak yeni güncellemeler ve eklentiler sunuyor. Evet bazen bu güncellemeler ve eklentiler geç sunulabiliyor ancak çoğu zamanda diğer oyunlarla karşılaştırdığımızda karşımıza her seferinde optimize ve stabil bir güncelleme veya eklenti ile çıkıyor.

Son zamanlarda çılgınlar gibi herkes ETS2'nin Multiplayer modifikasyonunu gerçekleştirmeyi amaçlıyor ve IFMP, HGVMP, DriversMP gibi gibi birçok oluşumlar gördük. SCS Software'de eminim ki bunları takip ediyor ve üzerine çalışıyordur. Yani verilen ipuçları aslında çok büyük bir sır değil.

İlerleyen süreçte herkesin aklında şöyle bir soru olacaktır: Acaba SCS Software Multiplayer üzerine yoğunlaşırsa TruckersMP, IFMP, HGVMP gibi oluşumlara izin verecek mi? Tabii ki bunu yaşayıp göreceğiz ancak benim kendi izlenimlerim böyle bir durumda izin vermeyeceğidir. Çünkü en basitinden çocukluğumuzun oyunlarından birisi olan Metin 2 yönetimi hiçbir şekilde PVP sunuculara izin vermemekte ve gerekli yasal süreci her zaman takip etmektedir.

İnanıyorum ki burada kazananlar kullanıcılar olur. Bu arada şunu söylemeden de geçmeyeceğim. Lütfen artık biraz daha bilinçlenelim ve resmi kaynaklardan alınmayan bilgileri kaynak olarak göstermeyelim. Konuyu açan kişinin iyi niyetinden şüphem yok ancak sonuç olarak 2020 senesindeyiz ve teknoloji çağında değil artık uzay çağındayız. Sağlıcakla kalın :)

ihtiyar ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  2. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    FORUMA HOŞGELDİNİZ !Yorumunuz için teşekkür ederiz. Ancak zaten resmi bir şekilde gelecek demiyoruz diyemeyiz ki zaten kimse diyemez. Sözü geçen youtuber uğur gördeş scs de betaların tester'ı. İlk olarak oyuna eklenen 3 şehiri de o tanıtmıştı. iyi forumlar.

3. Sultan Baibars

Sultan Baibars
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    9
    16
    0
    İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Mesajınıza baktığımda '' Youtuber ( @KacaKTV ) Uğur abinin haberine göre SCS kendi Multiplayer'ını çıkaracak.'' şeklinde bir mesajınız yer alıyor. Daha sonra da '' Ancak zaten resmi bir şekilde gelecek demiyoruz diyemeyiz ki zaten kimse diyemez. '' şeklinde tam bir tezat cümle kullanıyorsunuz :) Siz olsanız ne anlardınız? :P SCS Software official olarak ETS2'yi çıkartmasına rağmen unofficial olarak MP modifikasyonuna destek mi verecek? :)

Ayrıca bahsi geçen kişi Beta Tester değil. Yani herhangi bir kullanıcıdan farkı bulunmamaktadır. En basitinden buraya bakarak anlayabilirsiniz:
    Bahsi geçen kişinin profili:

Bir Beta Tester'ın profili:

SCS Software yeni bir eklenti çıkarmadan önce topluluğa hitap eden kişilere birkaç gün öncesinden yeni eklentilere erişim hakkı vermektedir. Böylelikle yeni eklenti birçok kullanıcıya duyurulabilmektedir. Birçok oyunda da aynı strateji uygulanmaktadır. :)

Konuyu burada bırakmak istiyorum. Herkese iyi günler. :)

KacaKTV bunu beğendi.
  4. yasin28a

yasin28a
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    218
    92
    85
    Iveco
    TruckersMP Profili
    2 tır da oyuncu gibi duruyor, ai değil. Ama belki scs tmpye girip çekti vidyoyu

5. Phonyang

Phonyang

37
    102
    100
    TruckersMP Profili
    Cam açma olayına gelirsek, 6 sene önce bunun mwl4 tarafından zaten yapıldığını eklemek istedim.

Ayrıca belki ilerde scs tarafından getirilebilecek olan takografı dahi bu kişinin 5 sene önce yaptığınıda unutmayalım.

6. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Uğur abi zaten kesin çıkacak 2-3 ay sonra gelicek tarzda bir cümle söylemedi. SCS eninde sonunda bu MP işini yapacak bunu ifade etmek için beta tester olmaya gerek yok ha SCS bu MP işini yapacağı zaman uğur abiye beta testerliyi zaten verir.

Ege1903 bunu beğendi.
  7. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    E o zaman scs bişey yapmasın şuanda herşeyin modu var zaten

8. Phonyang

Phonyang

37
    102
    100
    TruckersMP Profili
    Videolardaki modlar sıradan oyun modlarından harici olarak çok kapsamlı şeylerdir.

xuey-s bunu beğendi.
  9. Furkan altuntas

Furkan altuntas
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

36
    141
    52
    90
    DAF
    4 Senedir truckmp de oyun oynuyorum gerçekten tmp ekıbıne teşekkür ediyorum neden mi?
    1: adamlar serverları oyunculara ücretsiz bir şekilde sunuyor
    2: ben full paket olduğum için hız kurallarına uyuyorum küfür vs etmiyorum 1 ban bile yemedim.
    truckmp ekibine buradan çok teşekkür ediyorum. Bu arada sözde bazı firmalar multıplayer çıkartacaktı hala ortada yok ne dedi hilmi baba çıkmayacak ve çıkmadı:P:)

10. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    SCS bunu yaparsa, ya bandan kaçma yaptırmaz ya da ban kesin olur ve yeni oyun alırsın (GTA'da böyle).

ihtiyar ve DesertEagle26 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.