1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel TruckersMP Takım Üyelerini Tartışma Konusu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Aborjin tarafından 13 Şubat 2020 başlatılmıştır.

1. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Merhaba TruckersMP takımında bulunan hangi takım üyelerinden şikayetcisiniz ve neden sikayetçisiniz buraya isteyen açıklama yapsın birlik olursak TMP'yi gereksiz varlıklardan temizlemiş olabiliriz.

2. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Birkaç yerden aldığım duyumlarda TruckersMP'nin üst yöneticilerinin, takım içi personellerin görüşlerini dinlemediğini öğrendim. Zamanında oyuna çok giriyor diye uyarı alan Upper Staff arkadaşım oldu. Üst yönetim ile Türkler arasında bir anlaşmazlığın kesinlikle var olduğunu düşüncesindeyim. İsim vermeyeceğim ama Senior Game Manager rütbesine sahip kişinin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekli. TruckersMP'nin hatayı üyelerde değil, kendisinde araması lazım.

Not: Kürdistan paçavrasını avatar fotoğrafı koyup takıma girenlerin olduğu gibi, 20 tane perma banlı hesabı olup yeni bir hesapla TruckersMP takımına giren üyeler olduğu sürece projenin iyiye gittiğini düşünmüyorum açıkçası.

Saygılarımla

Son düzenleme: 13 Şubat 2020
    Ozan Ceylan, UlasCaNN, xuey-s ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    Ben de insanlara karşı GÜC uygulamaya merak salmıs insanlardan hoşlanmıyorum (:

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Daha 1 tane adminle bile papaz olmadım, çünkü hiç ban gerektirecek şekilde kural çiğnemedim. Bana dokunmayan admin 1000 yaşasın demiyorum, ama adamlarla takışmadıktan sonra, neyini şikayet edeyim? :)

5. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    şikayetin yoksa yorum yapmana da gerek yok

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Var mı benle ilgili bir şikayeti olan? Çay içmeyenler her zaman her şeyden şikayet ederler

7. Razor3214

Razor3214

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yaşadıklarınızı yaşamayan biriyim sadece, gereklilik ile alakası yok konunun.

Daha yeni içtim çay, ama bir tane daha içerim. :cay:

8. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çay içmem forumdaş ve tespitin doğrudur her şeyden şikayet ederim. Forumdaşlarım hariç.

Ozan Ceylan, Enes55, UlasCaNN ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  9. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Valla zamanında çok saçma sapan olaylardan yediğim banlar olmuştu itiraz ettiğimde ise cevap bile verme tenezzülünde bulunmamışlardı ama artık pek oyunu takmadığım için umrumda değil istediklerini yapsınlar :) benim tmp hakkında merak ettiğim tek konu şu yeni oyun modu (kişisel sunucular hakkında sanırsam) videonun paylaşılmasının üzerinden 1 yıl geçmiş ama nedense hala herhangi bir bilgi yok ortada?

xuey-s, DesertEagle26 ve mexiumut bunu beğendi.
  10. Aborjin

Aborjin
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    107
    29
    35
    vardır vardır sen görmemişsindir foruma bi bakamıyosunuz ki