1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 Türkiye Haritası

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve 61Furkan61 tarafından 3 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. Uorku

Uorku
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    çok geçmişimdir hep gerede gişelerinden geçip ordan da orta karadenize yolculuk :)

Razor3214 bunu beğendi.
  2. esmerbey

esmerbey
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

136
    38
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    kardeş otobüs de ekle mola yerleri felan o zaman kimse tutamaz seni otagarlar ekle

3. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ankara/Çayyolu-Koru mevkiileri ve çevreyolu eskişehir yolu bağlantı kavşağı

4. Driven06

Driven06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Emeğinizin karşılığını umarım alırsınız, sabırsızlıkla bekliyorum başarılar.

5. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    İnşallah alırız...derdim ne para ne pul öyle olsa bu haritayı ücretli yapardım :) Ama emeğe saygıda herkes zorunludur. Ben gecemi gündüzüme katarak çalışıp bu haritada 2-3 şehri tamamlayıp yaz ortasına kadar birşeyler çıkartmayı istiyorsam bu emeğime saygı sonsuz olmalı...Şu zamanda herkes harita yapmayı bilmiyor malesef herkesin bi zaman problemi var ama eleştiriye geldimmi haritaları yerden yere vururlar :)Bak Ankaranın birçok noktasını nede güzel oyuna aktardık...diğer şehirlerinde böyle 3-5 noktasını benzeticez elbet. Neyse dediğim gibi ben sadece emeğimin karşılığını saygıyla istiyorum. Ülkemizi gerçek ölçeğe nazaran yansıtmak oyunda 5-10 saniyede geçtiğin bölgeler kadar basit işler değil...Bunu YKS haritası yapılırken yılmaz abi kaç kere videolarında bahsediyordu o adamı adam gibi dinleyip izleyenler zaten biliyordur ets de ne zorluklarla harita yapıldığını;)

6. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Furkan Yılmaz abinin harita ile ilgili video adresini biliyorsan verir misin.

7. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Malesef youtube hesabını kapattı yılmaz abi harita işunide bırakti zaten...

8. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    Bu durumda bilgiyi sen vakıf sın. Sana desem ki bildiklerini bize de öğret senin de vaktin müsait değildir. Yani uzun lafın kısası yılmaz da siteyi kapattığına göre öğrenmek isteyenin de öğrenmesi hayal oluyor. Ne yapalım o zaman belki biri çıkarda anlatır da biz de öğreniriz.

9. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Hayır zaten yılmaz abinin videoları öğrenmek baabında değil yani o harita işiyle uğraştığından her videosunda bahsediyordu yani dile getiriyordu harita yapmanın zorluğunu o anlamda demiştim harita editör eğitim videoları var promods tarafından çekiliyor ama ingilizce bir anlatım var tabikide sonuçta editör de zaten ingilizce dilinden oluşuyor

hoca33 2 bunu beğendi.
  10. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ankarada bir askeri kışla(çalışmalar sürüyor)