1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu Adamı Nasıl Banlatabilirim?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve hsngencer tarafından 5 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar yayınım sırasında altta yayın linkini verdiğim ve dakikasını yazdığım yeri lütfen izleyin.pembe araba.lütfen mp de adminlere bu video yu nasıl göndere biliriz.burda desteğinizi istiyorum.yayınımın içine etti çünkü.

adamın nicki kurdiboy06 dakika 00.22.05 den itibaren izleyin.pembe scoda.

yayın linkini paylaşıyorum ancak kural dışı bir madde varsa twitch yayınımın linkini silebilirler.

2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Son düzenleme: 5 Şubat 2020
  3. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hocam suan dediklerinizi yapıyorum ama mesala bana vuran kişinin id si 1288 video da gozuktugu gibi.ama raporlama da başka birisinin id si cıkıyor.twitch yayınımdaki zamanı bulamadım bir türlü.nasıl yaparım o işi?

4. Turkolass

Turkolass
    Plaka

25
    74
    193
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Belgeler > ETS2MP > logs klasöründe, hangi tarihte girdiyseniz o dosyayı açarak, id yi aratın gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tmp id sini oyun içinde alacaktın. Aklında olsun oyun içinde chateekranında /pinfo ve o kişinin oyun içi numarasını yazdığında o kişinin tmp id si falan çıkar.
    Ayrıca Tab ı açtığında mausa sağ tık yaptığında ve hangi oyuncunun üzerine getirir isen mausu o oyuncunun bilgileri çıkar ss alırsın aklında bulunsun.
    Şu an bu kişiyi nasıl bulacağın hakkında bilgim yok, bulunabiliyor ise bilen arkadaşlar yardımcı olur

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.