1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ETS 2] 1.37 - Fransız Şehirlerinin Yeniden Yapılması

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Ghost tarafından 4 Şubat 2020 başlatılmıştır.

1. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Bildiğiniz gibi, gelecekteki yarı düzenli oyun güncellemelerimizde teknik gelişmelere odaklanmayı planlıyoruz; önce ses ve sonra grafikler. Bununla birlikte, harita ekibimizin küçük bir kısmı, oyunların eski alanlarının bazılarının genel görünümünü ve hissini iyileştirmeye yardımcı olmak için oyun dünyalarımızın mevcut bölümlerinin iyileştirmeleri üzerinde sürekli olarak çalışmaktadır.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

1.37 güncellemesinde, Fransa'nın Metz, Reims, Strassbourg ve Dijon şehirleri, yeni bir görünüm verilen yolları yeniden canlandırılacak. Ayrıca, eski bitki örtüsü modellerinin çoğunun, güncellenen bazı arazi malzemelerinin yanı sıra daha yeni modellerle değiştirildiğini göreceksiniz.

Ama hepsi bu değil! Ayrıca, trafik işaretlerinden bazılarının alanı doğru bir şekilde temsil etmek için daha yeni modellerle değiştirildiğini ve yerleşimini yeniden çalıştıran yol kavşaklarından biriyle değiştirildiğini göreceksiniz (herhangi birini tespit edebilir misiniz?)

Gelecek güncellemelerde başka hangi sürprizler var? Sadece beklemek ve görmek zorunda kalacaksınız ama şimdilik bu Fransız şehirlerin ferahlığının tadını çıkaracağınızı umuyoruz ve 1.37 hazır olduğunda bu şehirleri tekrar ziyaret etmek için zaman ayıracağınızı umuyoruz.

Burada bulunmayan elden geçirilmiş şehirlerin özel görüntüleri için sosyal medya kanallarımızı ( Twitter / Instagram ) kontrol ettiğinizden emin olun.​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Şubat 2020
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eski yerleri yavaş yavaş düzeltecekler sanırım. Sollamanın serbest olduğu yere de sollama yasağı koymuşlar :D

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.457
    3.066
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    "Boya yalayacak" yazısını görünce gülme tuttu, okuyamadım kalanını. :D

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeniden yapım Almanya gibi fiyasko olmasın da. Bunlar map işini öğrenene kadar topluluğun map editörleri çağ atladı, fantastik sanat çalışmaları yapıyor. Her oyunda olduğu gibi yine vanilla nın tadı yok.

5. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    ya ben diyorum scs beni alsa o haritaya neler ekler çıkarırımda işte...:)

hoca33 2, Enes55 ve Razor3214 bunu beğendi.
  6. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    almayayayı yenilediler şimdi diğer ülkelerde grafikler iyileştikçe fps ler çöp :)

hoca33 2 ve Ghost bunu beğendi.
  7. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    fps lerin çöp olma sebebi scs yeni bir adıma geçmiş olması heleki son dlc de bunu çokça farkettim. Bu da yoğun modellerin olduğu yerlerde modelleri compound(birleştirme) yapmaları. Yani atıyorum 4-5 tane evi tek noktada birleştirme yapıyor ve sistem renderlarken bu 4-5 evi ayrı ayrı değilde aynı anda açmaya çalışıyor. Tabi bu da normal tek model poligon sayısını bir 4-5 katına çıkartıyor ve bir anda bu yüzden drop yiyorsunuz bu sebeple fps anlık düşüyor :)

BatuTR0661, Ghost ve hackvita bunu beğendi.