1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Okulda Milletten Dayak Yiyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Uorku tarafından 4 Şubat 2020 başlatılmıştır.

1. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Bende zayıfım. Sen şimdiden Fitness'a kayıt ol. Okul için söylemiyorum ileride askerlik yapacağında çok sıkıntı yaşarsın bu durumdan. Hemde kendini savunman konusunda sana yardımcı olur. Şuan tek önerim Fitness'a yazılman yada rehberlik öğretmenine danışman olacaktır.

2. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    fitness mı? benim arkadaşımı kabul etmediler beni kabul etmezler diye düşünüyorum...

3. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Niye etmesinler? Başka Fitness salonlarına bak. Bende senin yaşlarında başlamıştım. Kendin araştır. Boşver arkadaşını.

4. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    vallaha kabul etmezler ben iyi biliyorum

5. ssBASKAN

ssBASKAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

199
    130
    165
    DAF
    TruckersMP Profili
    kabul etmezlerse sende boks karete Taekwondo gibi sporlara başla yüzmeye de gidebilirsin omuz ve bacak gelişir

6. Bosswolf19963

Bosswolf19963
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    56
    38
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    kimseden korkma açıkça dile getir kavga çözüm değil konuşarakta halledebilirsin kavgalar genelde iki tarafında birbirini dinlememesiyle başlar .Sen kendinimi korumak mı istiyorsun yoksa karşı tarafı benzetmek istiyorsun bunu iyi düşünmen gerekir orta okulda çok bir şey değişmese de lise yıllarında iş çığırından çıkar ve okuldan atılmaya kadar gider sana tavsiyem kavgayı başlatan taraf olma konuşmassan muhattap olmassan oda sana bunu yapmaya kalkışamaz üniversiteye başlayınca gülüp geçiceksin bunlara bu arada korkak adam yanında bıcak taşır .Sen kalem taşı .

Extreme ve ssBASKAN bunu beğendi.
  7. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben bilirim o tiplerin zamanında benimde başıma geldide en kısa yoldan çözmüşüm tanıdıklarım vardı onlar hallediyordu ama senin böyle bir imkanın yok ise tavsiyem hep kalabalık ortamlarda ol pek fazla yanlız kalmamaya çalış hatta okuldan arkadaş edin ama hakiki arkadaşın olsun seni zor durumda koruyabilcek kapasitede felan ve çoğu kişi söylemiş zaten ama kendini korumayı öğren cesaretli ol kendine güven azıcık tavrını koy ortaya sürekli sakin gezen pısırıklardan olma hem senden ne kadar güçlü olabilirlerki aynı sınıftanısınız sonuçta ve bunu erkenden çözmeye çalış yoksa liseye başladığında da aynı zorbalığı görmeye devam edersin şimdiden söyleyeyim. (her okulda olurmu bilmiyorum ama ben 2 sene meslek lisesi okudum ve 2 sene içindede sürekli ezilen tipler mevcuttu okulda)

Extreme, Ozan Ceylan ve UlasCaNN bunu beğendi.
  8. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yüzmeye ayda 1 gidiyorum babam beni otelin havuzuna götürüyor aikido iyi midir sence?

ssBASKAN bunu beğendi.
  9. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Herkes sormuş ama cevap vermemişsin gördüğüm kadarıyla.Bu olayı sınıf öğretmeninle,ilgilenmiyorsa okuldaki rehber öğretmeniyle,o da ilgilenmiyorsa müdür yardımcısına,müdüre gidebilirsin.Bazı şeyleri kendin de üstesinden gelmelisin bu konuyu ailenle konuş dememiz saçma zaten.Buraya konu açmadan önce ailenle veya yakın çevrendeki akraban,arkadaşın,dostun her neyin varsa onlarla konuşmuş olmalısın bu durumu.Eğer herkese baş vurduğun halde kimse ilgilenmiyorsa seninle aynı olay tekrar başına geldiğinde oturup dayak yemeyi beklemek yerine yumruk atmayı,tekme atmayı felan dene,hiç bir şey yapamıyorsan bas tekmeyi kasığına hiç olmazsa boşa dayak yememiş olursun

10. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    yaparım da bu sefer tutanak ve disiplin cezası alırım çünkü denemiş birisiyim

ya şimdi ailemle görüşünce de olmuyor sorun çıkıyor ailemle konu açmak bile istemiyorum ben zaten şikayet ediyorum ama nafile :(

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Şubat 2020
    Ozan Ceylan bunu beğendi.