1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü TruckersMP Crash Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve fevzi3535 tarafından 21 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. No Airbag

No Airbag
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

14
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Selamlar ETS2 ye steam üzerinden Directx11 ile giriş yapabiliyorum ekran kartım ve sistemim destekliyor gayet akıcı ve 50 60 arası fps ile oynuyorum ama aynı şekilde Truckers mp ye girmek istediğim zaman crash veriyor Truckers mp ye sadece openGL üzerinden giriş yapabiliyorum ve bu da ciddi şekilde fps düşmesine ve aşırı kasma sorununa yol açıyor 15 25 fps i geçmiyor kaç gündür bu sorun ile karşı karşıyayım internetteki bütün çözümleri denedim ama bi sonuca ulaşamadım yardımcı olun lütfen bu problem çok canımı sıkmaya başladı şimdiden teşekkür ederim.

2. No Airbag

No Airbag

14
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yok mu ? Bu konuda bilgisi olan bir kişi günlerdir bu sorunla karşı karşıyayım...

3. Hapton

Hapton
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

390
    812
    230
    Merhabalar,

Kullandığınız profil içerisindeki çekici modifikasyonlarında, daha eski sürümlere ait 750bg modu, ışık modu gibi modlara ait parçalar varsa; yeni sürümlerde hata alabilirsiniz.
    Yeni bir profil oluşturarak veya eski sürümlere ait modların modifikasyonlarını profilinizdeki bütün tırlardan silerek yeniden deneyin.

Sorun yine çözülmez ise aşağıdaki vereceğim yöntemi deneyiniz.

1. Arama kısmına komut istemi yazıp yönetici olarak çalıştırın. (CMD)
    2. sfc /scannow Komutunu çalıştırın. - https://sawinternal.blob.core.windows.net/gds-images/2881161.png
    3. Bekleyin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    4. Ardından Launcher'ı yönetici olarak başlatın.

Saygılarımla

fevzi3535 bunu beğendi.
  4. No Airbag

No Airbag

14
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili

Bunların hepsini yaptım fakat işe yaramadı sıfırdan profil oluşturdum yaklaşık 1 saat kadar oynadım daha sonra tekrar girmek istediğimde aynı hatayı aldım yine de teşekkür ederim aklınıza daha başka bişey geliyor mu ? :/

5. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Steam hesabıma arkadaşlık isteği gönder. TeamViewer kullanarak çözmeyi deneyelim.

fevzi3535 bunu beğendi.
  6. No Airbag

No Airbag

14
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Tamamdır yolluyorum

7. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Konu sahibine Steam üzerinden geri dönüş yapıldı. .NET Framework 4.8 güncellemesi yapılarak sorun çözüldü.

fevzi3535, mexiumut, Extreme ve 2 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.