1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Gerçekten Çok Saçma | RTTBS DLC İndirim ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Aykut34 tarafından 19 Aralık 2019 başlatılmıştır.

1. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim hastalığın konusunda geçmiş olsun ve Allah yardımcın olsun. Ama hastalığın yada başka bir durumun diğer insanlardan farklı olmana sebep değil. Bu dlc yi senin kadar herkes istiyor ve bende dahil olmak üzere bu fiyatın fazla olduğunu düşünüyoruz tabiki. Bu ülkenin %47 si asgari ücret ile geçinmeye çalışıyor. Senin sıkıntıların varsa herkesin var, her kulun ayrı bir derdi var. Çocuğuna istediği bir şeyi alamadığı için intihar edenler var malesef. O yüzden senin herhangi bir ayrıcalığın olamaz.

Dlc nin indirime girmeme olayına gelirsek; Sen yeni piyasaya sürülmüş bir ürünün ne zaman anında indirime sokulduğunu gördün? Mesela kıyafet konusundan örnek vereyim. Malum kış aylarına girerken kıyafet piyasası da değişir, reklam panolarında yazar yeni sezon ürünleri geldi diye. O sırada, yazlık ürünlerde indirim olur ama kışlık ürünlerde olmaz. Bu da buna benziyor, üstünden bir süre geçmesi gerekiyor ki indirime girsin, bu fiyata alacak olan alsın, herkes alıp talep azaldığı zaman indirim yapılır. Ve her şey zamanında kıymetlidir ki şuan herkes hevesle bu haritaya giriyor ama bir süre sonra sıkılıp bırakacaklar, yerine indirimle alanlar gelecek ama onlarda kimseyi bulamayınca zevk almayacaklar. Yani kardeşim 1 yıl kadar beklemen ve talebin azalması gerekiyor ki indirime girsin...

mexiumut, Ghost ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  2. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bu bilinen bir şey yeni çıkan dlc de indirim hemen olmaz en az 7 ay;) boşuna sitem etmişin:tbs: bu arada acil şifalar dilerim

3. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hastayım demişsin.öğrenciyim demişsin.kaç lira eksigin var oyunda. ne kadar paran var?ne kadar eksiğin varsa söyle.

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun forumdaş Allah şifa versin inşallah.
    Arkadaşların dediği gibi SCS çıkardığı hiçbir harita dlc sini 1 yıl bitmeden indirime sokmadı maalesef ve haklısın 48 lira her nekadar diğer ülkelere nazaran ucuz olsada Türkiye standartlarında pahalı ekonomi delik deşik edildiği için. Ama ne pahalı değil ki ülkede bir telefon faturası misal ortalama bu dlc kadar, dışarıda bir yemek zincirinde yesen cebinden çıkacak para, günde 10 saat çalışan bir asgari ücretlinin 6 saatlik emeği bu para kısacası kazanması çok güç ama harcarken beş kuruş değeri olmayan bir para.

5. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bakın şunu anlamıyorsunuz bir dlc nin çıkışı 7 8 ay önceden belliydi bu kadar sürede kenara 50 tl toplayaman varsa ne diyim şimdi seneye diyorki adamlar ispanya portekiz gelicek atın bi kumbaraya günlük 50 kuruş 1 lira dlc geldiğinde açın kumbaranızı siz kar kapıya dayanınca yada çekirge misali bekliyorsunuz azıcık karınca olmayı öneriyorum

6. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Baltık DLC çıktığında da öyleydi. 1 sene sonra aldım ben.

7. aLoNeAnqeL19

aLoNeAnqeL19
    Plaka

387
    396
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim burda saçma bi durumluk yok. Adamlar bu fiyatdan koyarak kazanıyor. 39 tl olsa adamlar 4 5 dolar mi kazanicak.

8. Aykut34

Aykut34
    Plaka

23
    36
    5
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim bir ayrıcalığım var demedim. bana amma ağlamışsın falan dedi. bende niye bu kadar çok istediğimi sebepleriyle açıkladım.

9. Aykut34

Aykut34
    Plaka

23
    36
    5
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    4-5 dolar tamam az ama bu dlcyi 1 kişi onlarca türk alacağı için yine oldukça fazla kazanacaklar. Ama neyse konuyu kapatalım çok uzadı.

10. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamam onun öyle demesini bende yanlış buluyorum ama kusura bakma ben bu cümleden sadece ayrıcalık istediğini anlayabilirim.