1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Tırın KM'si Nasıl Arttırılır?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Ayberkk tarafından 13 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Ayberkk

Ayberkk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

23
    411
    139
    155
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dostlar şu an kullandığım tır 8000 küsür kilometrede. Bu tırın kilometresini yükseltmek istiyorum. Önceden işçiye verip yükselttiriyordum ancak çok yavaş yükseliyor öyle. Kodu falan var mı bunun bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Öncelikle bir hızlı kayıt alıp oyunu alta al, Belgeler/ETS2/profiles/Save ID/Save/quicksave konumuna gel.Buradan kayıt dosyasını çözmemize yardımcı olan uzantıyı indirip, uzantıyı biraz önce belirttiğim konuma at.Sonrasında yukarıdaki konumda bulunan "game" dosyasını Sll_Decrypt'ın üzerine at ve game dosyasını not defteri ile aç.
    Game belgesini not defteri ile açtıktan sonra odometer diye arat.Aracının şuanki km'si neyse odometer'in değeri o olacaktır, ilk arattığında diğer araçların km'si çıkabilir bu yüzden km'sini değiştireceğin aracı bulana kadar odometer diye arat.Bulduğunda 200.000 km için; 200000 yazabilirsin.Değeri değiştirdikten sonra oyuna geçiş yap ve en başta aldığın kayda geri dönerek işlemi tamamla, böylelikle KM değişmiş olacaktır.

hazaraakk, hoca33 2, hackvita ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  3. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    neden kendi emeğinle km yükseltmiyorsun anlamadım:U kayıt dosyasıyla yükseltmenin ne zevki olur ki bunun:H

DesertEagle26 bunu beğendi.
  4. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Bende bir şeyler eklemek istiyorum arkadaşın dediği gibi aracın km yükseltebilirsin fakat işçilerin seviyesini bu şekilde yükseltemez sin denediğim için söylüyorum işçiler senin çalışmana bağlı fakat bu çalışmanın neyini baz alıyor bilmiyorum. Bunu neye dayanarak söylüyorsun diyorsan dediğin işlemi ben araç satın almak ve para seviyesi yükseltmek için yaptım . Yaptım uygulama işçilerin seviyesini etkilemedi seviye aynı kaldı.

5. gokhanparlar

gokhanparlar

41
    19
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    km yüksek olan aracın bir fark var mı?

6. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    hiçbir fark yok

7. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Elbette km si yüksek düşük olması birşey farkettirmiyor çünkü SCS de sadece yüzdesel hasarlar var, kronik km yorgunluğu, arıza bulamazsın araçta.
    Bende km yaptığım araçlara karşı bir ilgi var. Bazen profilini kaybedersin yada bozulur sende dersin benim bir emektar vardı 150 bin km de açar yeni profilde aynı tırı alır odometer 150 bine ayarlar emektarı sürmeye devam edersin göstergede o km yi görmek ayrı bir tattır.

Ayberkk, mexiumut, hoca33 2 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  8. gokhanparlar

gokhanparlar

41
    19
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bilgi için teşekkürler kardeşim

hackvita bunu beğendi.
  9. Ayberkk

Ayberkk
    Plaka

23
    411
    139
    155
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dostum oyun benim oyunum hatırlatırım. Ben eski savemi yanlışıkla sildim , eski tırımın aynısını modifiye ettim yeni profilden tırın da kilometresini eski hale çevirmek istiyorum. Hemen zevki çıkmaz şöyle böyle demeyin.

10. Ayberkk

Ayberkk
    Plaka

23
    411
    139
    155
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok teşekkür ederim. Sorunum çözüldü konuyu kilitleyebilirsiniz :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.