1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yeni çıkan DLC hakkında Anket!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve THEAKS81 tarafından 5 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Road to the Black Sea DLCsi sizce alınmalı mı ?

1. Evet. Alınmalı.

61 oy
    54,0%
  2. Hayır. Alınmamalı.

52 oy
    46,0%
  1. POVAC

POVAC
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fazla büyütülecek bir durum olduğunu düşünmüyorum.Yılbaşı indirimiyle o fiyat 30-35 tl civarı gibi olur diye düşünüyorum o zaman alınabilir.Şuan bile alabilirsin ama bana yüksek geliyor.Şöylede düşünmek gerek.Eğer bir topluluğa bağlıysan tüm haritaları alıp pro mods oynaman daha mantıklı.

2. buracat

buracat
    Plaka

30
    103
    63
    170
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Birşey diyen olmazdı, çoğu kişi crack oynardı. Mesela OMSI 2, Train Simulator 2020 kendi kurundan veriyor oyunu. Kaç kişi orjinalini aldı?
    Binlerce lira tutuyor.

TRMert77 ve THEAKS81 bunu beğendi.
  3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    "9 tl fark bir şey değil" ve "kuru avrupaya çevirsek 100 liranın üstünde olurdu" diyen forumdaşlara selam eder, başarılarının devamını dilerim. Ben "bugün 48 lira yazan yarın başkasına 60 lira yazar, yapacağı indirimler %10 üstüne çıkmaz" diyen grupta kalacağım. TMP olmasaydı oyunu almazdım zaten, çoktan bırakmış olurdum o zamanlar. SCS sağolsun, bana normalden geç ama planladığımdan erken bıraktırdı oyunu. :)

TRMert77 ve Damacan bunu beğendi.
  4. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Romanya Bükreş'e gittim çok güzel yollar var;) yarına çıkacağım belli değil o yüzden 48 tl diye almam demem her zevki tadacaksın 3 günlük dünyada:)

THEAKS81 bunu beğendi.
  5. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yıl başında bu fiyata düşsün oyun söz çekiliş yapıcam ama 48 tl den 30 za düşer diye ümit etmek hayalden öte bişi değil beklentin varsa ümitlenme boşa derim

TRMert77 bunu beğendi.
  6. POVAC

POVAC
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bizim bir arkadaş vardı,oda zamanında r.carlos sivasa gelsin tüm sınıfa öğle yemeği ısmarlayacam demişti,ertesi gün okulu bıraktığını öğrendik.Kıssadan hisse.Seninde bu yorumunu ben bir ekran görüntüsü alıyımda ne olur ne olmaz.

Razor3214 ve TRMert77 bunu beğendi.
  7. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    sorun yok ama bu dlc düşmez dikkat edin de steam 2020 de kuru güncellemesin ;)

8. Rosem054

Rosem054
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

44
    86
    56
    50
    TruckersMP Profili
    Kocaman Fransa,İtalya,iskandinav dlc si 40 lirayı geçmezken Türkiye'den sadece 3 şehir koyarak Tütkiye dlc'si geldi hayırlı olsun demek çok saçma.ki 3 şehrede 48 lira vermek bana göre saçmalık.Alan alır o ayrı konu.Bende bütün map dlc leri satın aldım ama Türkiye dlc sini fiyat düşmeden almayı düşünmüyorum.Bütün Türkiye haritası yapılsa hakeder ama 3 şehrede vermem o parayı+konu para değil konu SCS'nin işgüzarlığı.

TRMert77 bunu beğendi.
  9. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    iyide sadece türkiye yok haritada tamam 9 tl pahalı kabul ama az yer yok