1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yeni çıkan DLC hakkında Anket!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve THEAKS81 tarafından 5 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Road to the Black Sea DLCsi sizce alınmalı mı ?

1. Evet. Alınmalı.

61 oy
    54,0%
  2. Hayır. Alınmamalı.

52 oy
    46,0%
  1. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    TMP SCS'ye vur dedi SCS öldürdü.
    El-İnsaf yahu Scs yani 48 biraz abartı maksimum 39 olmalıydı oyun fiyatından daha pahallı DLC olmaz.
    Sonuç olarak. SCS=Pegasus :)

TRMert77, THEAKS81 ve xuey-s bunu beğendi.
  2. Damacan

Damacan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    87
    40
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kusura bakmayın ama sazan avı olmuş. Alacak olan her türlü alır da ya diğer kesim? Zaten mp de eski tadı yok. Sadece İstanbul Edirne için de BAK ADAMLAR BİZE SAYGI GÖSTERDİ TÜRKİYE HARİTASI ÇIKARDI diyip almam. SCS bizleri 1 kez kazıklarsa bir daha kazıklar. Kaybeden hepimiz oluruz.

3. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yazılan bütün mesajları tek tek okudum. Haklı olanlar da var tamamen saçmalayanlar da var.
    DLC'nin fiyatını ilk başta 39₺ olarak tahmin etmiş olsam da, alırken hiç acımadım. Sebebi gereksiz milliyetçilik yapıp, Türkiye var diye almadım. Japonya da Uganda da çıksa aynı fiyata yine alırdım. Yolların tamamını dolaştım ve SCS'nin harita ekibine ilk kez şapka çıkardım. Adamlar yapmış kardeşim. Ne Scandinavia ne Baltic ne İtalya, hepsi yanında hava civa. Yol eğimleri ve çevre atmosferini birebir yaşatıyor. Türkiye'ye doğru yaklaştıkça "Ben bu coğrafyayı tanıyorum." dedirtti.
    İstedikleri fiyat kimine göre az kimine göre çok ama sonuna kadar haketmiş. Fiyatı şuan için yüksek bulan arkadaşlar ilk indirimde kesinlikle almalı. Aldıktan sonra 48₺ de verilirmiş diyeceklerine eminim.

4. Ayberkk

Ayberkk
    Plaka

23
    411
    139
    155
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer sabah akşam Ets2 oynayan varsa veya Youtube kanalına içerik üreten varsa alınabilir. Ancak normal oyuncu için bu paraya hiç mantıklı değil. Dolar üzerinden ucuz olabilir ancak ülkemizde Dolar değil Türk Lirası üzerinden alışveriş yapıyoruz.

5. POVAC

POVAC
    Plaka

32
    126
    95
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dlc güzel fakat tutarı çok fazla.Ben almak için indirim gelmesini bekliyorum.

6. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet İstanbul ve çevresini bilenlerden hep bu sözü duydum bugün, o havayı o çevreyi yaşattı diye.

7. RuLinG21

RuLinG21
    Plaka

212
    68
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bize gore pahali yoksa onlara ucuz 10 15 euro bisey

8. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Ya ben bu yabancıları anlamıyorum...arkadaş kur üzerinden neden hesap yaparlar?...ayrıca şurda bir ayrıntı var bu adamların sahip oldukları ekonomi ile bizimkisi bir değil yani işte biz 18$ verdik sizde oldukça ucuz felan denmesi saçma geliyor o ülkede yaşayan adam 18$ vermiş olması bizim mantıkta düşünürsek o ülkede yaşayan insan için 18tl demek yani birşey değil bile ama kurla habire düşündükleri için ucuz gibi geliyor yani mantıken...ama Türkiyenin içinde bulunduğu ekonomiyi bilmiyorlar 50tl ye nerdeyse fatura ödemesi yaptığımızı bilmiyorlar öyle ucuza felan diyorlarda 39tl bile bir harita dlc si için pahalı geliyordu bize yalan yok...ama şu günlerde ekonomimizin dahada kötüye gitti işsizliğin arttığı şu dönemde maalesef 48tl çok fazla bir mebla...Ben aldım dlc yi bayağıda emek var evet beğendimde bana göre çok artısı var bir yandan harita yaptığım içinde bolca malzeme dlcsi oldu bu benim için daha çok ama dediğim gibi yani fiyat konusunda aşırı bir pahalılık değil de yinede pahalılık var Allahın bildiğini kuldan saklayamayız...

DesertEagle26, THEAKS81 ve xuey-s bunu beğendi.
  9. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ubisoft firmasından ucuza verdikleri doğru ama yine de sadece tır sürüp sürekli aynı şeyi yaptığın bir oyun için fazla.

İndirimle 30 lira bandına gelirse alınabilecek bir DLC. O zaman alabilirim, ancak bu fiyatı aşırı abartı. Bir de genel yazayım, onlar 10 Euro alıyorlar biz 48 liraya alıyoruz demeyin. 48 lira felaket demiyorum, ancak 39 lira bile fazla şuan, 48 lira her türlü fazla. İsterse 1:1 yapmış olsunlar, 48 lira bir DLC için fazla. İndirim zamanı o paraya eğlenceli saatler geçirilebilecek bir sürü oyun alınabilir. Ben İtalya'ya iyi ki 39 lira verdim demiyorum, ancak yukarıda da dediğim gibi, sürekli tır sürdüğün oyun için fazla bir fiyat.

THEAKS81 ve TRMert77 bunu beğendi.
  10. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Herkes bir sitemde bir isyanda senede 1 harita çıkıyor ve mayıs ayında dlc ile ilgili bilgi verildi yani 6 ay önce şöyle diyelim sen niyetlendin alıcaksın bir kumbaraya her ay 10 lira koysan parası zaten çıkmıştı ha diceksinizki yinede vermem bu para fazla değmez sizler alışmıssınız d-c yoluna git gel oyundan zevk alan birisi bu parayı önemsemez arkadaşlar baltık çıktığında 39 tl verip alanlar şimdi mırın kırın ediyor sanki ekip olarak 16 adet aldık 720 tl ilk defa scs haritasında eğimli yol gördüm rampalar çok keskin virajlı yollar emeği geçenlere teşekkür ederim ayrıca indirime girincede scs kazanıyor destek vermeyi düşünmeyen arkadaşlar hatırlatayım saygılar sadece şahsi fikirlerimi beyan ettim herkesin hür iradesine saygı duyorum