1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Yeni çıkan DLC hakkında Anket!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve THEAKS81 tarafından 5 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Road to the Black Sea DLCsi sizce alınmalı mı ?

1. Evet. Alınmalı.

61 oy
    54,0%
  2. Hayır. Alınmamalı.

52 oy
    46,0%
  1. THEAKS81

THEAKS81
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    312
    346
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet arkadaşlar yıllardır beklediğimiz dlc çıktı gözümüz aydın fakat birde ne görelim fiyatı 48 tl.

Bu bazı kullanıcılar için çok üzüntü verici bir gelişme malum koşullarda 10 liranın bile önemi varken çoğu kullanıcının aklında bir sürü soru işareti oluştu "DLC yi alsam acaba değer mi?, Neden 39 değilde 48 tl?, Bu paraya başka bir oyun alınır. Scs yaptı yapacağını."diyenler olmuştur.
    Benim sizden isteğim ankete katılarak hem bana ve hem DLCyi alacak arkadaşlara bir yol göstermeniz.

2. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Nasıl dlc alınmamalı eğer biri bunu derse şaşırım çünkü yıllardır beklediğimiz birşey yeri geldi modunu oynadık bu gurbetçilerin sıla yoluna benzer onlardaki o yoldaki vatan hasreti bizde de vardı artık gitti.Yani parası ne olursa oldun alırdım ben

Son düzenleme: 6 Aralık 2019
  3. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Enayilik bana göre
    Kimse kusura bakmasın.

schilbS, Hasan-37, xuey-s ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  4. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    48TL'Ye alınmamalı bence.Oyundan pahalı.Türkiye geldi evet çok gurur duyulacak birşey fakat bunu kullanan scs fiyatı uçurması yanlış.Hesabımda 52TL olmasına ragmen kesinlikle almıcam.Ne zaman indirime girer 30 küsür olur ozaman alırım.Türkiye geldiği için çok mutluyum, fakat bu fiyattan şahsen almam.Umarım yakın bir zamanda indirime düşer ve alırım,ve benim gibi almayan alamayan arkadaşlarda alır.

5. THEAKS81

THEAKS81
    Plaka

26
    312
    346
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar demin SCS nin twitter adresine baktım bir türk kardeşimiz çok pahalı diye yorum yapmış altını okudum adamlarda haklı ben 18 euro verdim yaklaşık 100 tlye denk geliyor, ucuza alıyorsunuz diyor.

RaiglacheL ve balci158 bunu beğendi.
  6. emre kaya

emre kaya

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence alınmalı şu oyun piyasasında bu tür olaylar çok nadir birde sokaklardaki yazılar olsun ince ayrıntılar olsun buram buram memleket kokuyo güzel yapılmış (sadece turkiyeyi gezdim şimdilik) ama promods üstüne biseyler koysa efsane olur

THEAKS81, mito1172 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şahsım adına ben alacaktım kafaya koymuştum çünkü yıllardır oynadığım oyunda yabancı bayraklardan usanmıştım.
    Ama şu varki scs burda fırsatçılık yaptı Türklerin milliyetçiliğinden ve istek listesinin rekor kırmasından faydalandı.Bu kadar beklemiyordum bende fiyatın uçuk olacağını.Üzüldüğüm nokta şu olduki oyunu oynayan bir çok öğrenci kardeşlerimin cebine dokunup alamadığı.Oysaki scs adilik yapmayıp sürümden kazansa daha kârlı olurdu diye tahmin ediyorum.
    Düşündürücü yanı şu aslında başta koydukları gerçek fiyat bu muydu yoksa talep çok olduğu içinmi bu fiyat arttı ?

Enes55, UlasCaNN, buracat ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  8. RundownTiger53

RundownTiger53

24
    83
    31
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben 48 vermem duz hesap 50 tl zaten
    Oyunun kendisini indirimdeyken almistim 10 tlye dlc icin bu fiyat pahali zaten ilk ciktiginda hep pahali satiyolar sonra yavas yavas ucuzluyo ek paketler

THEAKS81, 38 KAYSERİLİ 38 ve TRMert77 bunu beğendi.
  9. Batu17

Batu17
    Plaka

140
    51
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Almayı düşünüyordum.Fakat scs'nin fırsatçılık yaptığına kanaat getirdim.Ve vazgeçtim.Komple Türkiye Haritası olsa ozaman işin rengi değişir.
    Bu fiyata almaya değmez.

10. Daxtie

Daxtie
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Şuanki fiyatla alınmaması lazım ama bir şeyleri boykot etme konusunda millet olarak başarısız olduğumuzu düşünüyorum.O yüzden firmanın uzun süre bir indirim yapacağınıda beklemiyorum.Ne zaman makul bir fiyata iner o zaman almayı düşünebilirim şuan için KESİNLİKLE HAYIR.

RundownTiger53, THEAKS81 ve TRMert77 bunu beğendi.