1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Karadeniz'e Giden Yol Duyurusu

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 5 Aralık 2019 başlatılmıştır.

1. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    48 TL vermek bana göre çok büyük hata akıllı davranın niye geçmiş DLC ler 30 35 TL iken bu DLC 48 TL hele bi düşünün
    Ben bu DLC 7 TL düşene kadar almayacam

xuey-s, HaunterTR, MertOguz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. TR-UFUK

TR-UFUK
    Plaka

39
    56
    6
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bence bu dlc bu kadar para verilmez türkiyeden sadece 3 şehir var gerek varmı 48 tl verip almaya. alanlara da hayırlı olsun

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    komik olmuş 48 tl nin nesiyle hava atayım anlamadım:U bu oyunu seviyorum ve haritaların hepsinin olması gerektiğini düşünüyorum neyin havasını yapayım ki:O resimi de millet görsün diye attım sedece

xuey-s, Leno'X ve TRMert77 bunu beğendi.
  4. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ya 48TL çok para bende zaten yarın alıcağım yani 6 aralıkta bana hediye olarak yollıyacak abim

5. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ya kardeş yaşın küçük sanırım ki garip garip ithamlarda bulunuyorsun karşındakini tanımadan ki bu yaptığın hiç hoş değil ben asla paramla hava yapmam o resmi koymamın tek sebebi biri yazmış alınmıyor steam hata veriyor demiş benden alıntı yaparak bende alabildim demek için görsel attım ve yoğunluk vardır o yüzden alamıyorsundur dedim neyse insanı tanımadan hakkında kötü konuşma derim;)

Leno'X bunu beğendi.
  6. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dlc yi almak bu hasret sevincini paylaşmak hava atmak değil arkadaşlar kimse yanlış anlamasın. Zannetmiyorum ki kimse hava atmak için paylaşmıyor. Evet buruk bir sevinç oldu benim içimde belki 39 tl olsa bir çok arkadaşımız daha bu dlc ye sahip olacaktı hazırlığını ortalama ona göre yaptı ama tahminlerin baya dışında fiyat oldu diyorum ya scs başta koyduğu fiyat tablosu gerçekten bu muydu yoksa fırsatçılık mı yaptı.
    + bu dlc yi alanlar şu gibi bu gibi yakıştırmalari yakıştıramadım bazı kişilere. Dlc hakkında Eleştirini yaparsın ama alan kişiye de ne düşünce ile aldığını bildiğin halde laf etmeye ne benim ne başkasının haddi değil SAYGILAR

xuey-s, Ghost ve TRMert77 bunu beğendi.
  7. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ekip olarak 16 tane aldık bu oyunu oynayıp mp de sefer yapıyorsak lazım dedik evet fiyat abartı olmuş ama yapıcak bişi yok malum senede 1 harita çıkıyor mayıs ayında duyuru yapıldı para toplanabilirdi kanımca uzun lafın kısası herkesin alması dileklerimle

xuey-s ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    şunu da ekleyeyim pahalıya gelmesinin en büyük nedeni TL nin USD karşısında çok değersiz olmasıdır

9. Rosem054

Rosem054
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

44
    86
    56
    50
    TruckersMP Profili
    48 tl yapmalarının nedeni yakında yılbaşı indirimleri olacağı için fiyatı biraz yüksek tutmuş.Yılbaşında tahminimce 39tl ye düşer.

10. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bildiğim yeni çıkan dlc uzun süre indirime girmez ama duruma göre Türklerin bir çoğu almadıysa onları cezbetmek için indirebilir;)

EKLEME: an itibari ile mp desteği gelmiş

Son düzenleme: 6 Aralık 2019