1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2 1.36 Kullananların Dikkatine

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve werty tarafından 3 Aralık 2019 başlatılmıştır.

1. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    iptal

2. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    !!!Test etmedim ama konfigürasyon dosyasında r_device "dx9" secili olsa dahi SCS motoru oyunu "dx11" ile başlatıyor. (Yabancı bir blog sitesinde okumustum)

Ghost bunu beğendi.
  3. Yedi Bela

Yedi Bela
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Promods yüklü iken güncelledim hiç bir sıkıntı yaşamadım aksine fps artışı bile oldu açılmayanlardaki sorunu anlamadım ama modla alakası yok onu söyleyim

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  4. HeroBaby17

HeroBaby17

25
    2
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    promods dosyalarında indirdikten sonra hata veriyo bozuk diye ne yapabilir ?

5. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    ProMod şu an için bu oyuna uyumlu değil.Eğer ProMod kullanmak istiyorsan 1.35 sürümünü kullanman lazım. 1.36 sürümü ile ilgili yazdığım yorumları okun uygulayıp uygulamamak sana kalmış ben denemeden bir şey yazmıyorum.

6. ohcanada

ohcanada
    Plaka

4
    0
    75
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kardeşim oyun kendini 1.36'ya otomatik güncellemişti. Daha sonra tabiki promods ile açılmadı. 1.35 versiyonuna geri döndürdüm steam üzerinden. Şuan sorunsuz oynuyorum. Benim sorum şu. Promods'u kapatıp daha sonra 1.36 ya tekrar geçiş yapmak istiyorum ama İrlanda, İzlanda, İspanya gibi yerlerde garajlarım var. Promods olmadığı için bu garajlara ne olacak ve yine uyumsuzluk hatası vermez mi bu yüzden?

Oyun açılıyor profil seçiminden sonra uyumsuzluk hatası veriyor. Bence asıl uyumsuzluk hatası vermemesi garip :)

7. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Şimdilik yeni profil aç promods güncellendiğinde eski profiline tekrar dönersin

8. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    1.35 geri döndün değilmi şimdi 1.35 saveyi 1.36 uygulamak istiyorsun yapılacak işlem ilk önce 1.35 iken eğer harita modların varsa yanlış anlaşılmasın steam üzerinden aldın dlc haritalardan bahsetmiyorum harici örnek promod gibi ben zer haritalar bunların tamamını devre dışı bırak hatta varsa diğer modları da devre dışı bırak o modların bazıları 1.36 çalışıyor bunu ancak 1.36 anlayacaksın sonra onları denersin ama 1.36 geçtiğinde harici harita modalarını kurma güncelleme gelene kadar. gelelim 1.35 modlar devre dışı kaldı save yi yedekle .136 kur yeni profil oluştur STEAM CLOUD,I KULLAN kutusunu boş bırak profili tamamla işlem tamamlandığında oyunu kapat eski profille değiştir yalnız eski profilde hangi kullanıcı adını kullandıysan yeni profili aynı isimle oluştur yoksa eski profili kullanamazsın hepsi bu kadar.

9. mustafaclk

mustafaclk
    Kayıtlı Kullanıcı

40
    10
    5
    15
    güncelleme yapmadan nasıl oyunu başlatacağız? oyunu açtığım anda steam güncellemeye başlıyor.

10. Tuğrul Han

Tuğrul Han

531
    223
    135
    1.35 döndüysen internetini kapat dediğim işlemleri yap .Daha sonra 1.35 güncelleme dengesiz güncelleme yapıyor tamamen sil 1.36 yükle.