1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Reddedilen Rapor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Skayt93 tarafından 21 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Skayt93

Skayt93
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    cümleten selamın aleyküm arkadaşlar ben geçtiğimiz hafta bu videoyu attım ve admin beni suçlu buldu sizinde görüşlerinizi alabilirmiyim https://www.youtube.com/watch?v=QUozMhHSNtw&feature=youtu.be aksine oda yetmezmiş gibi konuyu hemen kapatıryorlar bi cevap vermemizi beklemiyorlar

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  2. ahmet91

ahmet91
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Burda ikinizdede suç yok yani adamı raporlamanada gerek yok adamın tırı arzalandı sanırım sonrada hemen düzeltti senin geçmeye çalıştığını farketmedi büyük ihtimal.

Extreme ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    önümde duraklama yaptı geçmeme izin vermedi çimden geçen olduğu için benim yanımdan çimden geçmek isteyeni engellemek için gitti dahada erkeni var ama ben video anca açabildim :)

4. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Gereksiz bir inatlaşma yaşanmış aranızda ancak iki taraf içinde banlık bir durum yok gibi

5. ahmet91

ahmet91
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Önünde duraklama yapmasının sebebi bence adamın ilerlemesini bekledi sen biraz aceleci davranmışsın bu kadar ufak olayları raporlamayın bence sonuçta bu bir oyun fazla takmamak lazım

DesertEagle26 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ban yemedim ama burda hatalı olan benmişim adminin söylediğine göre

yok dostum takmıyorumda o arkadaş biraz trol daha erken açsaydım kaydı o zaman tam canlı delil olurdu açamadım

Ozan Ceylan ve ahmet91 bunu beğendi.
  7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Herkes böyle durumları ban larsa kusura bakmayın da adamların vaktini alıyorsunuz. Ondan sonra da millet bizim rapora neden bakılmıyor yorumlarına giriyor.
    Yol zaten dolu navigasyon da belli zorlamanın bi anlamı yok. Adam belliki direksiyonu bi anda çok sağa fazla çevirmiş geri şeride girerken sen zorlamış sın. Ufak tefek şeyler bunlar. Benden sana bi kahve ☕ ;)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.