1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kanıtsız Ban Yedik

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve alikvp tarafından 20 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    bu Suleyman.53 moderatormus millet hile acar gormezler ama biz devrilmeyi duzelten kod kullandik diye perma atar nasil bir is anlamadim..

2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    O kod mp de artık kullanılmıyor ki ama 1.35 de kalktı sanırım.

3. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    bir kez denedim kod calisti fakat yanimda gezen sahis moderatormus kimlik gizleme ile milletin icinde geziyormus sonra login oldu ban atti daha bir sey demeden

4. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet kalabalıkta, hatta iki üç kişi olsa bile o kodu denememek gerek daha önce de yaşandı bunlar. Ama şahsen denedim hafta içinde, wot yükünde devrilmistim olmadı normal değere çekti. Mecbur singıl girip düzeltmek zorunda kaldım.

5. Hapton

Hapton

390
    812
    230
    Merhabalar,

Kullandığınız kod ne kadar hile olmasa dahi, Multiplayer'da kullanılması önerilmemektedir. Jump Hack'e benzediği için kullanılmasını önermiyoruz. Admin'e ait bir hata gözükmüyor. 3 gün içinde kanıt yüklenir ve itiraz yapabilirsiniz.

Son düzenleme: 20 Kasım 2019
    Ozan Ceylan bunu beğendi.
  6. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Devrilmeyi düzelten kod dediğin stability kodumu yok başka bişey mi

7. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Bence o ban daha kalkmaz, ben böyle kod falan kullanırken videoya alıyorum ki hile sanmasınlar.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  8. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    yav arkadaslar mevzu o deyil pro mod harita yapimcilarina mesaj attim haritanin her yerinde bug var en basit i kirkness ustundeki sehire giderken virajlar var viraj dibinde kayalar var isteyen denesin bi carpin tir icine giriyor ondan sonra firlatiyor konvoy yapiyorduk 3 arkadasim kaya ya saplandi sonra 3 unude firlatti o ara moderator kendini gizlemis sonra login oldu 3 une ban atti perma boyle olmaz ayrica bu yok kenarlarinda da gorunmeyen bir sey var oraya da saplaniyon ugrasirsan oralarda firlatiyor bunlar nasil harita yapiyor anlamadim bende ets 2 de edit yapiyorum bagzi yerlerde carpisma kodu yok bildiginiz duvara giriliyor eve giriliyor arabalarin icine giriliyor bunlar amator ce hizlica yapilmis harita ben duzenlim fix lim dicem bu sefer de izinsiz diye hak talebinde buluncaklar

9. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bunun bug olduğu bariz olmasına rağmen oyuncuya ban atılıyorsa bu ciddi bir sorun olur. Misal promods ta çarpışma alanı tanımlanmamış bir cisim var bizde o cisim içinden duramayıp geçtik. Yetkilinin bug kontrolü yapmadan bize ncz den perma ban atması mı lazım.

alikvp bunu beğendi.
  10. alikvp

alikvp
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    dostum katiliyorum haritanin her yeri bug kirkness ustundeki sehire giderken viraj diplerinde kayaliklar var oraya carpinca arac iceri giriyor sonra firlatiyor

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.