1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel KacaKTV Perma Ban Yedi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TruckermanTV tarafından 13 Kasım 2019 başlatılmıştır.

1. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Demekki neymiş adminin eskisi yenisi yok herkes perma ban yiyebiliyormuș.. Ama tahminim kızmıştır bilerek yemiştir bence.
    Geçmiş olsun

2. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bilenler biliyor bilmeyenlerd atıp tutuyor işte :D

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  3. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    parası çok alır bida, yayıncılar kazanıyor he

4. mito1172

mito1172
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bana 10 gün önce söylemişti burası yeni mi duymuş:H

5. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bende yedim maalesef beni hack zannettiler itiraz ettim ama başarısız oldu :(

6. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İşte böyle adaletsiz,haksız ve yapmadığınız birşey yüzünden saçma sapan banlar yememek için her zaman oyununuzu oynarken video kaydı alın.

7. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Artık video kaydı da yetmiyor eskiden yediğim bir banı anlatayım sana DC arası gidip geliyorum yine video kaydım var tabtada 15 kişi görünüyor ben sollama çıkıyorum öndeki skodada gaz basmaya başlıyor karşıdanda adam geliyo ben hızlanıp araya geçiyorum benim aynamdan skodaya çarpamadan geçtiğim belli oluyor hatta ben şeride girdikten sonra skoda havalanıyo tabiki skoda beni raporluyo ve onun kaydında benim dorsenin ona çarptığı görünüyor tamam ben hatalı olabilirim sollama yapmam yanlış olabilir, Buradaki asıl sorun optimizasyon bende görünen ile karşı tarafın gördüğü bir değil Mpnin hala birçok eksiği var hız sınırı koyarak bu oyunda trollerin önüne geçilmez sınırsızdı 150 oldu sonra 110 oldu ne değişti ? yavaş giderek düzen sağlanır mı? magandalık yapcak biri bunu 50 ilede yapar, ardından her önüne gelene perma atmaları ben bu oyunu 4 yıldır oynuyordum bu boş beleş attıkları banlar yüzünden oyuna girmediğim zamanlar hesabı siliyorum biyerden bişey olurda permalanmayalım diğe

8. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    O da çok doğru. Bu oyunun gerçekten optimizasyon sorunu var. Sen git kendine 2080TI al 15.000TL'ye Kirkenes'te 10FPS ile dolaş. Bazen de oyunda oyuncuların dorsesi görünüyor, tır görünmüyor, ismi görünmüyor, GPS'te görünmüyor sonra git ban ye efendim. Yok adam önünde spawn olsun ban ye. Optimizasyon sorunu gerçekten var. Yok neymiş efendim Road To Simulation. 110km/h olunca oyun simülasyön felan oluyor sanıyorlar. 110km/h ile aptal aptal sürenler yerine 150 ile düzgün gidenleri tercih ederim. Adminler bile 150 sınır gelmeden önce 180 basıyordu şimdi oyun NFS'e döndü diye isyan ediyorlar.

Emir78, xuey-s ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. schilbS

schilbS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    175
    83
    120
    Volvo
    güzel haber.

xuey-s bunu beğendi.
  10. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bana göre güzel değil KacaKTV sevdiğim bir YouTuber. Adminken çok ban atıyor diye sevmeyenler vardı ama çok ban açıyordu o da var. Benim bir arkadaşımı KacaKTV 2 haftalığına banlamış sonra arkadaşım itiraz etmiş açmış banını. Çok ban atıyordu ama çok da ban açıyordu bunu unutmayalım. Tagına K7V yazanları 20 gün banlıyordu ama gerçekten tagına K7V yazıp, oyunun içine edip, sonra da KacaKTV'yi kötü çıkaranlar var. Ben de KacaKTV olsam atardım en az bi 12 gün.