1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Calais-Duisburg Yolunda Ban Yemeden Sürmek?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve TruckermanTV tarafından 15 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TruckermanTV

TruckermanTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bildiğiniz gibi calais-duisburgda herkes adam banlatma derdinde olduğu için herkes record alıyor sonra ban yiyor çoğu insan. Yediğim tek bir ban calais-duisburg yolunda ancak nedense calais-duisburg yolunda sürekli oyunum drop yiyor, bazen adamların sadece dorsesi görünüyor kabinleri yok, GPS'te görünmüyor. Bazen sollamak istiyorum adam GPS'te görünmüyor kafa kafaya giriyorum. Sonra işte adam report ediyor falan filan.Herşey mükemmel, direksiyon setim var, nerdeyse bütün DLC'lere sahibim, iyi sürüyorum ancak tek bir sorun var o da oyunda drop yemek. Yani bütün ban yeme sorunlarımın başında bu geliyor. Kısacası artık Calais-Duisburg yolunda ban yemeden sürülmüyor. Korktuğum şey ise yediğim droplar yüzünden 6 ban yiyeceğim perma olacak o kadar pahalı hesap çöpe gidecek.

2. ssBASKAN

ssBASKAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

199
    130
    165
    DAF
    TruckersMP Profili
    iyi bir sisteme sahipsen 80 veya 90 la yavaş yavaş gidebilirsin ama sistemin iyi değilse tavsiye etmem çok canlar yakıyor o yol

TruckermanTV, umuTC ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sistemim fazla iyi değil sürmesem mi acaba artık

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  4. ssBASKAN

ssBASKAN
    Plaka

199
    130
    165
    DAF
    TruckersMP Profili
    düşük ayarlarda 80 90 arası hız sabitleyip veya 3 vitese takıp gidebilirsin ama hızlı gitcem diyorsan birazcık boş olduğu vakitlerde girmelisin

TruckermanTV bunu beğendi.
  5. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bir şey olmuyor şeridinde kal yeter

TruckermanTV ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben 2017 yılından beri Mp oynarım, kaç kere o yola girdim. Daha 1 hatalı bile olsa banım olmadı. Çünkü kimseye kasıtlı olarak çarpmadım.

Kayıt programın açık gir, şeridinden şaşma hiç sorun olmaz. Benim de sistemim şahane değil. 30-40 fps en fazla. Ben kaydı kendimi ispatlamak amaçlı açarım, trafikte katliam yapan olmazsa rapor da atmıyorum artık. Şeridimde gidiyorum. Zaten tüm harita paketlerim var, oraları gezmekten DC yoluna girmiyorum bile pek.

7. Unique1992

Unique1992
    Plaka

32
    577
    474
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    o yola çoğu kez girdim bir kere bile ban yemedim. kurallar basit:şeridinde kal,hatalı sollama yapma,seni sollayana yol ver ki sıkıştırmasın,dip dibe gitme yoksa bazen tır uçabiliyor. hızını koru falan. bir de virajları iyi dönmek lazım şeridini kaçırırsan kaza kaçınılmaz oluyor

8. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben genelde sollama yapmam, eğer önümdeki kişi çok yavaş ise sollarım. Ancak nedense Calais-Duisburg yolunda oyunda gece iken bazen adamların dorsesi görünüyor ancak kabinleri yok, GPS'te görünmüyorlar o yüzden karşıdan birisinin geldiğini anlayamıyorum hatta dün böye bir olay oldu önümde bi tır var çok yavaş gidiyor sollayayım dedim karşıdan adam geliyor ancak GPS'te yok kafa kafaya girdik Allah'tan adam sakin çıktı rapor etmedi "Sorry, I couldn't see you in the GPS" dedim adam da "Okay no problem I used /fix" dedi. Yani bi gün karşıdan gelen adam banlatma derdinde olan birisi olacak diye korkuyorum. Ha bide Calais-Duisburg yolunda bazıları var kazaya sebebiyet verenler kendileri ancak nedense kendilerini haklı görüyorlar.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.