1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Raporlama Sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Walker tarafından 11 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Walker

Walker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar yeni etkinlik gelmiş onu yapayım derken adam göz göre göre bana çarptı. Raporlayacak iken bir anda hata veriyor. Yeni bir güncelleme felan mı geldi ? Normalde bugün olan olayları bugün raporlayabiliyorduk ? [​IMG]

2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Rapor saatini 3-4 saat ileri seç.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Niye 3-4 saat ileri çekelim ki ? Normalde böyle bir şey yoktu

4. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Pc saati yanlış olabilir. Saat, tarih doğrulamasını sizin bilgisayarınıza göre yapıyor.

5. Walker

Walker
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Bilgisayardaki saat her zaman doğru normalde. 3 yıldır '' AM - PM '' kullanıyorum. Tarihlerde ise ay - gün - yıl şeklinde. Bunca zamandır sorun olmadıda şimdi niye olsun ki?

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Örneğin forum bu gönderinin saatini 22:24 diyor fakat ekran görüntüsü 20:23 gösteriyor. Bu yüzden olabilir mi?
    Saatin üstüne sağ tıklayıp saat ayarlarına gidin ve oradan eşitleme ayarı mevcutsa eşitleyin. Site sizin bilgisayarınızdaki verileri kullanarak doğrulama yapıyor. Yukarıda söylenildiği gibi sorun çözülene kadar 3-5 saat ileri seçebilirsiniz, pek de önemli değil, biz zaten sunucu kayıtlarından bakabiliyoruz ne zaman olduğuna.

7. unyeli527

unyeli527
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

38
    208
    208
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    normalde yok ama şöyle yapabilirsin çektiğimiz her videda tarih var sen bugün oynadın mese adam sana bugün öarptı ama sen adamı yarın öbür gün yada ne zaman müsaitsen raporlayacan dimi sen o tarih yerine adamın sana çarptığı günü yazacan oluyor öyle

iyi oyunlar

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.