1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel İnternet Önerisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Emir78 tarafından 3 Ekim 2019 başlatılmıştır.

1. Emir78

Emir78
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu zamana kadar Superonline fiber internet kullandım fiber alt yapım 12 mbps'ye kadar destekliyor. Sözleşme haftaya biticek ve yeni sözleşme fiyatları çok pahalı Türknetin 100mbps (fiber değil) kotasız internitini alsam nasıl olur.
    https://turk.net/

2. Jinx

Jinx
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Superonline en iyi hizmeti veren firma şuanda. Fiyatlar hepsinde uçuk artık. TTNET sorun yaşamazsan üzmez, ama sorun yaşaman halinde bir çileye dönüşecektir. İlgilenmiyorlar, geç ilgileniyorlar. Superonline bu konuda çok iyi. Kesinlikte mağdur etmiyorlar.

3. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İlk internetim TTNET idi bedava verseler kullanmam tam bir ölüm zırt pırt internet kesiliyordu müşteri hizmetleri bizlik birşey yok diyordu

4. Jinx

Jinx
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben bir gün akşam üzeri 7 de Superonline ın sitesinden başvuru yaptım. Kaydet butonuna bastım, 10 saniye sonra telefondan aradılar ertesi gün sabah 11 e gün vererek aboneliğimi yaptılar. Ocak ayında paketler zamlanacak, o yüzden müşteri bağlamaya çalışıyorlar. Ertesi sabah 11 de geldiler, fiber hattı kendi kutularından direk çektiler ve kurulumu yapıp gittiler. Sıfır sıkıntı, en ufak bir sorunda müşteri hizmetleri çok iyi ilgileniyor. Evime bağlatılan hız 24mb fiber, kotasız. Ofisimizde de Superonline 100mb lik kotasız tarife kullanıyoruz, kurumsal. Ondan yana da hiç bir sorunumuz olmadı çok şükür. Biz memnunuz, tavsiyede ediyorum. Bu dönemde özellikle teknoloji alanında fiyatları 2. plana atmak gerekiyor. Yoksa konforunuzu büyük ölçüde kaybedersiniz.

Emir78 bunu beğendi.
  5. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    Türktelekom kullandım sonrasından superonline'a geçtim altyapısı yoktu fakat türktelekom altyapısını kullanarak daha kaliteli hizmet aldım.
    Şimdi Turknet kullanıyorum yine altyapısı yok türktelekom altyapısı üzerinde 21mbps hız alıyorum...Tavsiye ederim.

Emir78 bunu beğendi.
  6. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Superonline fiber kullanmamışsın, 12mbps'e kadar alt yapım destekliyor diyorsun çünkü. Büyük ihtimalle superonline adsl'e kullandın. Bölgende fiber yoksa, Uydunet kullan o da yoksa Turknet veya ttnet

Emir78 bunu beğendi.
  7. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    TTNET daha önce kullandım müşteri hizmetleri berbat Türknete geçmeye karar verdim birazda ordan devam edelim

8. O1f1

O1f1
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
  9. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    14 Mbps görünüyor

10. O1f1

O1f1
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

291
    147
    110
    TruckersMP Profili
    Bölgenizde fiber yok belli ki.
    O zaman tavsiyem şu. Alternatif ISS'lerden (Netspeed, Millenicom gibi) birisine geçin tahahütsüz olanlardan. Muhtemelen bölgeniz için fiber planı vardır (Türk Telekom İl/Bölge müdürlüğünden öğrenebilirsiniz) fiber gelince durumun icabına göre ya alternatiflerde devam edersiniz ya da Türk Telekom'a geçersiniz.