1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Steam Hesabımı Çaldırmaktan Son Anda Kurtuldum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 29 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Ben inanmadim, Dolandiricilik varsa neden 10 saat müsade ediyor.. 10 saat sonra hesabin kapatilirsa ki sanmiyorum, Steam'in kendisiyle iletişime geçersin ama ben hesabina bişiy olacağini sanmiyorum. "Yerse" hesabi iş yapiliyor gibi geldi bana..

O sorduğum sorulari ona sor, Eğer TÜM Ayrintilariyla cevap veremiyosa Steame şikayet et o moderatörü onun hesabi uçsun.

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Adam soru sormayı kes diye yazmış. Hiç bir mod özelden hesap istemez diye yazdım ve şikayet ettim. Belki de o modun hesabını da çaldılar.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. tralonewolf

tralonewolf
    Plaka

25
    474
    103
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    Üstad sanmıyorum 10saat sonra ban yiceğini karşıdaki adam seni kandırıyor olabilir engel at şikayet at atılan linkede tıklama bence steamını çalabilirler ve hiçbir modaratör kes diye yazmaz bana göre kolay gelsin hatta linke falan tıkladıysanda şifre falan deiş reis

4. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    cem bence sen biraz trolleseydin bence iyi olurdu aslında :D

DaNgEr900 bunu beğendi.
  5. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Reis sallama şifre verdim. Yanlış şifre dedi zaten. Büyük bir ihtimalle yöneticinin hesabını çaldılar. Banim hesabı da çalmak istediler.

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Merak ettiğim konu bu kişi size arkadaşlık isteği gönderdi be siz onu kabul ettikten sonra sizle sohbet üzerinden mi iletişime geçti yoksa özel bir ekran veya steam duyuru bilgilendirmesi mi geldi?

Yönetim sistemlerinin tümünde özel erişim bulunur ve eğer bir ihlal varsa önce yasaklama uygulanır sonra itiraz yapmanız istenir. Gönderilen hiçbir linke, ekran görüntüsü bile olsa tıklamayın.

DaNgEr900 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şöyle bir durum oldu. Bir başkası mesaj attı hesabın 12 saat içerisinde yasaklanacak. Bu kişiyle iletişime geç dedi. Bende o kişiyle iletişime geçtim. Bana sürekli hesap şifremi vermemi kontrol edeceğini ve eğer dolandırıcılık yapmadıysam hesabımı doğrulayacağını eğer onay vermezsem 10 saat içerisinde hesabı yasakalyacağını söyledi. Bana kanıt gönder dedim dicsord linki üzerinden link gönderdi. Bende dedim ki hiç bir modaratör özelden şifre talabinden bulunmaz ve ayrıca neden mail yolu ile bana bildirim gelmedi dedim. Soru sormayı kes diye tersledi. Bende bastım engeli. :D :D :D

Benden kullanıcı adı ve şifremi isteyen kendisinin admin olduğunu söyleyen kişinin profil linki

https://steamcommunity.com/id/BinderSlinger

8. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim. Adama inanıp hesabı az kalsın veriyorduk. İyiki varsın.

Stema yazdım cevap geldi. Adam hesabı çalmak istemiş.

Merhaba,

Başka biri sizi karşılığında bir şeyler yapmaya yönlendirecekse, şüpheci ol. Hiçbir şey için değerli bir şey almayı içeren herhangi bir teklifin veya karşılığında basit bir sondaj görevi olması muhtemeldir. Lütfen kimlik bilgilerinizi başkalarına vermeyin ve üçüncü taraf web sitelerinde kimlik bilgilerinizde herhangi bir değişiklik yapmayın.

Hesabınızı güvende tutmanıza yardımcı olacak daha kapsamlı bir öneriler listesi için Hesap Güvenliği Önerileri makalemizi incelemenizi öneririz.

Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa lütfen bize bildirin.

Steam'i kullandığınız için teşekkür ederiz,

Son düzenleme: 29 Eylül 2019
  9. ssBASKAN

ssBASKAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

199
    130
    165
    DAF
    TruckersMP Profili
    sabahda arkadaşın hesabı çalındı

10. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kardeşim aynı durum bende de vardı. İnanma o kişiye benim hesabımı da çalmak istediler. Biraz dikkat edince son anda hesabı kurtadım ben.