1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Speed Hack'ten Ban Yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Casay tarafından 23 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Casay

Casay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

178
    78
    100
    Renault
    TruckersMP Profili
    Merhaba. Speed hack ten ban yedim.
    Ban itirazında bulundum fakat admin inatla tutumunu değiştirmiyor. Öncelikle feedback attım. Weezy bana " Ne yazık ki, henüz bir itirazda bulunmadığınız için şu andan itibaren sorunuzla ilgilenemiyorum." Diye bir cevap yazdı. Ben de ban itirazında bulundum. Aynen bu şekilde;
    "Video aşırı derecede kasıyor. Eğer biraz oyunu biliyorsanız bilgisayarınız kasıyorken 300le gitseniz bile başkasının gözünden daha düşük bir hızda gidiyor gibi görünürsünüz. Bu videodan perma ban yemem imkansız. Çünkü oyun kasıyor ve ben hile olsam birden uçup giderdim videoda da bariz bir şekilde laglanıyorum ve bu arkadaşın da bilgisayarı kastığı için speedhack sanıp beni raporluyor. Hep sabit bir hızla seyir almaktayım. Videoyu çeken oyuncunun bilgisayarı aşırı derecede kasmakta ve laglanmaktadır. Bu videoya göre karar verilmesi çok saçma bir karardır. Kendimden örnek veriyim. Eski bilgisayarımda 90la gidiyorken bile beni 70le gidenler solluyordu. Bunu bilmesi gereken adminler. Oyuncular değil. Gereğinin yapılmasını arz ederim."

Admin buna ;"As I said in the previous appeal, I did take into consideration that the video was very laggy. For that reason, I reached out to the whole moderator team and we decided that this was speedhacking. The reporter is going a constant 150km/h while you are still able to pass him at a much faster speed."

Şeklinde cevap verdi. Ardından ben tekrardan yazdım. Çünkü speed hack değilim ve bu oyuna yıllarca emek vermiş bir oyuncuyum.
    Admin bu cevabı verdikten sonra tekrardan yazdım. Ardından bana yine buna benzer ama daha uzun bir cevap verdi.
    Ban'a itiraz etmeyi bıraktım, Feedback atmaya başladım. 3 Kere feedback attım. 3 feedback'e aynı kişi yani
    " marco6158 " Baktı. Uslubumu bozmadan yazdığım halde en son beni feedback sisteminden yasaklayacağını dedi "As stated previously the ban won't be removed. Any other abuse of the feedback system will be punished with a ban from it.". Ardından feedback atmayı da bıraktım. Haziranın başından beri banlıyım. Nasıl bir yol izleyebilirim?

hoca33 2, ihtiyar ve Leno'X bunu beğendi.
  2. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Git yeni hesap al ama önce bu hesabı sil 14 gün geçsin öyle yap

3. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Feedback sisteminden yasaklarım dediyse fazla zorlama çünkü gerçekten yasaklayabilirler yaşamıştım açtırmak için çok uğraşırsın en iyisi @Leno'X un dediği gibi yeni hesap al.

Leno'X bunu beğendi.
  4. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    aga oyunu çoğu kişi bıraktı zaten ama illaki oynarım vazgeçemem dersen hesap alıcan malesef sistem böyle bu bi similasyon oyunu moruq tarzında oynuyacaksın

5. Kerem Işık

Kerem Işık
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    adminin oyun bilgisi orhan abiyle aynı valla ne diyebilirim geçmiş olsun.

6. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben TMP'yi bıraktım. Boşuna yeni Steam hesabı açıp paranı çarçur etme, HGVMP gelecekse onu bekle :)

7. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben ondanda ümidi kestim 1 kere canlı yayın açtılar bir daha hiç bir haber gelmedi.

8. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    En iyisi oynama kankam boş ver

9. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yazık şu videoya bakıp perma ban atan TMP ye. Kör olsa anlar diyeceğimde TMP nin direk beyin çalışmıyor. Beylerin yazılım yeteneği var bir tane takograf modu yapın mp ye tüm oyuncuların hız, ivme çizelgesini log olarak bir server da kaydedin. Biri böyle şikayet edince bakın oyuncunun şikayet aralığındaki hızına olsun bitsin herşeyi biz mi düşünelim.

hoca33 2 bunu beğendi.
  10. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu tarz durumlarda yapabileceğin tek şey var, o da karşı kanıt sunmak. Elinde bu ana ait video yoksa maalesef adminin de yapabileceğin bir şey yok.

hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.