1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji ETS2 G29 H-Vites Ayarı

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve deadcave tarafından 19 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. deadcave

deadcave
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    9
    0
    0
    Merhaba,

ETS2 için G29 kurulumunu tamamladım ayarları ekip lojistik youtube videosundaki gibi yaptım ancak yeni sürümle alakalı mı bilmiyorum H-Vites Takviyeli seçiyorum bu durumda 2-4-6-8 veya 1-3-5-7 diye gitmesi lazım diye biliyorum ancak bende 1-4-7-10 oluyor aktarma tuşuna basınca C1-4 falan oluyor karınca vitesi yani anlayamadım. Videolarda direk 2-4-6-8 falan oluyor ben aynı ayarlarla yapamadım eksik birşeymi yapıyorum?
    H-Vites - Takviyeli Basit ayarları seçili adaptik otomatik şanzıman devre dışı konumda varsayılanlara döndüm tekrar denedim olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Merhaba, hatırladığım kadarıyla bu rehber video yayınlandığı sıralarda karınca vites yani c1-c2 yoktu, oyuna sonradan eklendi. Normal 12 vites şanzıman alarak tekrar denemenizi öneririm.

3. deadcave

deadcave
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    9
    0
    0
    Merhaba cevabınız için teşekkürler tır olarak Scania kullanıyorum vites kısmında takviyeli yerine scania 12 vites seçtim veya 12+2 seçtim araca özel olmasına rağmen yine karınca vites var ve yine 1-2-3-4 falan diye gitmiyor bir anda 5 oluyor sonra atmıyor falan bunu test edip bana en uygun G29 için vites söyleyebilir misiniz rica etsem?

4. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Direksiyon seti kullanmadığım için maalesef test edemem.