1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Hayalet Sekme

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HAYDAR 17 tarafından 14 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. HAYDAR 17

HAYDAR 17
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    124
    17
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben mouse imleci yukarıya götürünce oyunlarımın aşağıya inip gözükmesini istiyorum. Örneğin görev çubuğuna yaptım aşağıya çekince görev çubuğu çıkıyor geri yukarıya çekince görev çubuğu kayboluyor. Hep araştırdım ama bir türlü bulamadım.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gözükmemesini mi istiyorsun? Tam anlayayım.

3. HAYDAR 17

HAYDAR 17
    Plaka

29
    124
    17
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen gözükmemesini istiyorum rocketdock vardı ama pek hoşuma gitmedi mouse imlecine göre gözüksün istiyorum.

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şimdi, bunu doğrudan yapan var mı bilmem, ancak autohotkey ile bir makro yazarsın, bu makro ile bir tuşa basınca oyun penceresi simge durumuna iner. Görev çubuğun oto kapandığından da oyun gözükmez. Her oyunda işe yaramayabilir.

Ya da bunlarla uğraşmadan Windows+Ctrl+Sağ Ok ile yan masaüstüne kaçarsın. Bu tuş kombinasyonunu varsa bir makrolu klavye ya da fare tuşuna eklenebilir.

Son düzenleme: 15 Eylül 2019
    hackvita ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. F0rneo

F0rneo
    Plaka

33
    669
    209
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    burdan anladığım herhalde oyun oynarken bir anda açılıyodu bu da oyununu etkiliyordu yanlışlıkla basıyodun vs. bunun sadece masaüstündeykne olmasını istiyosun doğru mu anladım

HAYDAR 17 bunu beğendi.
  6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yapılmak isteneni tam olarak anlamadım ama makro işi ve mouse imleci işin içindeyse en iyi sonucu https://www.gezginler.net/indir/x-mouse-button-control.html bu program ile alırsın. Yukarıda arkadaşın belirttigi kombinasyon ihtiyacını karşılıyorsa ilk onu dene. Bu program ile tuş kombinasyonuna ister bir tuşu, istersen fare imlecinin herhangi bir penceredeki konumunu tetikleyici olarak atıp makroyu kod olmaksızın rahatça yaparsın.

HAYDAR 17 ve hoca33 2 bunu beğendi.