1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Yeni Bir Telefon Alacağım

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Lance tarafından 14 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. Lance

Lance
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

456
    544
    165
    Mercedes
    En fazla bütçe 2300 TL. Telefonda PUBG gibi telefonu yoran oyunlar oynamayı düşünmüyorum. Güzel de çekim yapsın bana yeter. Siz ne önerirsiniz? Telefonlar ne zaman indirime girer? Veya çıkacak bir telefon var onu bekle dediğiniz bir cihaz var mı?

Leno'X bunu beğendi.
  2. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Xiomi nin dediğin bütçe aralığında modelleri var bi bak istersen :)

Lance bunu beğendi.
  3. Lance

Lance

456
    544
    165
    Mercedes
    Redmi Note 7'ye baktım, fakat alan insanlar bildirim sorunu olduğunu söyledi ve 4k çekim yapmıyormuş. Bundan dolayı telefondan biraz soğudum :masum:.

Leno'X bunu beğendi.
  4. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    O zaman üzerine biraz daha para koyup iPhone 6 alınabilir

EmreG bunu beğendi.
  5. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    telefonlar pahalı ucuzunu bulmak zor biraz ama ucuzu varsa şöyle samsung J serileri felan var yada Vestel Venüs Gibi Vestel Venüs Güzel Değil Ama Samsungun J serileri iyidir J5 veya J2 alabilirsin Bunlar Ucuz Sanırsam :/

6. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Güzel çekim yapsın dersen Huawei den şaşma. Bi tık daha para koyabilirsen Huawei P30 Lite bakabilirsin. Yok Huawei nin önünü kestiler ona güvenmiyorum diyorsan Samsung A50 şuan bütçene uygun ve kamerası da iyi diye biliyorum.
    İndirim konusuna gelecek olursak şuan aklıma gelen 29 Kasımda Kara Cuma (Black Friday) indirimleri var. Biraz beklerim dersen o zaman düşebilir ama tabi dolar ne durumda olur onu bilemem.

7. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Bence huawei samsung (j serisinden) telefon alma çünkü huawei nin önünü kestiler işte kendi işletim sistemini çıkarıcak fln diyorlar o çıkarıcakları na baktım dandirikten bişey o yüzden dediğim gibi ya iPhone 6 yada xiomi

8. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İphone 6'nın yazılım desteği kesildi diye biliyorum 6. yılına gircek yakında 6.yıllık telefon alınmaz.

9. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    asus almamani öneririm baska onerecegim bisi yok:cay: hayirlisi neyse o olsun

10. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    İphone 6 nın yazılım desteği kesildi artık ios 13 sürümünü almayacak ancak İphone 6s ios 13 üde alacak diye biliyorum bence 500-600 daha koyup İphone 6s alabilirsin. Yada İphone SE de olabilir onuda araştır biraz

Leno'X bunu beğendi.