1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Hangi İnternet Sağlayıcısı Tavsiye Edersiniz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve astrum1996 tarafından 13 Eylül 2019 başlatılmıştır.

1. astrum1996

astrum1996
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

86
    13
    60
    Scania
    TruckersMP Profili
    tamam.

2. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    türknet netspeed mileni gibi firmalara bak, iletişime geç altyapını sorgulattır, yapa bölgesinde isen türknet'i dene ancak şans işi çok iyi hızlar alırsın veya istediğin gibi olmaz cağrı merkezi olmadığı için sürünürsün, ancak taahhüt vermeyeceğin için iptal edersin.

https://internetharitasi.com

haritada sokağını bul ve varsa çevre yerlerdeki yorumlara bak.

fiyatından dolayı türk telekom en son seçeneğin olsun ancak bir sıkıntı olursa en hızlı çözen şirket kendileri ki diğer şirketlere kendi saha elemanları bakıyor öncelik kendi müşterisinde.

vodafonenet ve dsmart bulaşma ets2mp oynayamazsın şirket berbat bir tane bilgili biri bulamazsın.

Razor3214 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. schilbS

schilbS
    Plaka

24
    175
    83
    120
    Volvo
    millenicom iyidir onu kullanıyorum bir sorun yaşamadım ama sen yine forumlarda falan araştır iyice bak

4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
  5. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    merhaba bende etimesgutta oturuyorum sakın kent net alma diye uyariyim superonline var ise kullanabilirsin

6. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    turk telekom vdsl bence ben gectıkten degısen pıng degerlerı gayet guzel oldu tivibuyla gelen modemde ıyı bence

7. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Altyapı Hangisini Destekliyorsa Onu Al

astrum1996 bunu beğendi.
  8. astrum1996

astrum1996

86
    13
    60
    Scania
    TruckersMP Profili
    çok sağolun hocam, antalya da kardeşimin evinde türktelekom fiber var, gelen adamların aracında türktelekom yazmıyordu, sordum onlara siz başka internet sağlayıcılarına da bakıyor musunuz diye, türktelekom dışında millenicom, superonline ve dsmarta bakıyoruz demişlerdi. Diğer firmaları da önemsemem gibi şey de dememişti. Ankara veya diğer illerde nasıldır bilmiyorum tabi

bir kaç aydır araştırıyorum hocam aklım milleni ye yattı, türktelekomun fiyat yüksek olmasa. Modem tavsiyeniz var mı, siz vdsl mi fiber mi kullanıyorsunuz millenicomda?

Evet hocam duydum onu da ama fiyatı pahalı maalesef ancak mesleğe geçince olabilir :)

Siz hangi mahalle tarafındasınız, belediyeye yakın yerlerde mi? Kent net duymadım ama sağolun almamda . Superonline fiber yok yok hocam. Superonline da adsl şeklinde almak hem mantıksız hem aşırı pahalı.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Eylül 2019
  9. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    millenicom alma bence altyapını hangisi destekliyorsa onu al bence benim tavsiyem

10. astrum1996

astrum1996

86
    13
    60
    Scania
    TruckersMP Profili
    Verdikleri modem sizin mi oluyor, memlekette ki evde türktelekom ve tivibu varda, o nedenle merak ettim.

altyapım türktelekom vdsl destekliyor, tt altyapısını kullananları. Superonline, türksat yok ne yazık ki.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Eylül 2019